24: Legacy (24 hodin: Nezastavitelný)
80/100 - 17×

24: Legacy(24 hodin: Nezastavitelný)

Populární seriál 24 po devíti řadách skončil. Televizní stanice Fox se ovšem stále líbil nápad s reálně běžícím časem a tak se rozhodla udělat spin-off s názvem 24: Legacy. Ten bude mapovat příběh nových postav, který budou muset zabránit teroristickému útoku na americké půdě.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 42 minut
žánr
Akční, Krimi, Politický
hrají
Dan Bucatinsky (Andy Shalowitz), Charlie Hofheimer (Ben Grimes), Corey Hawkins (Eric Carter), Ashley Thomas (Isaac Carter), Jimmy Smits (John Donovan), Teddy Sears (Keith Mullins), Coral Peña (Mariana Stiles), Anna Diop (Nicole Carter), Sheila Vand (Nilaa Mizrani), Miranda Otto (Rebecca Ingram), Carlos Bernard (Tony Almeida)

Tony Almeida

Tony Almeida

Bývalý agent a ředitel PTO, který ztratil svou ženu Michelle Dessler. Pro vykonání pomsty byl ochoten udělat prakticky cokoliv. I spolupracovat s teroristy. To se mu ale vymstilo a dostal se do vězení. Nyní si odpykal svůj trest a je ochotný sloužit své vlasti znovu pro dobrou věc.

Sezóny 1
2017 - 2017

Tony Almeida býval agentem PTO, který postupně začal chodit se svou kolegyní Michelle Dessler. Tu si i následně vzal. Pár prošel několika krizemi, ale vždy je dokázal ustát. Při útoku na Tonyho a jeho ženu Michelle bohužel zemřela a Tony byl vážně zraněn. Když se dozvěděl, že za smrt Dessler může Christopher Henderson, pokusil se ji pomstít, ale selhal a zemřel. Nebo alespoň částečně.

Následně si celý svět myslel, že Tony byl Christopherem zabit, ale byl lidmi Hendersona odvezen z budovy. Následně se Tony ukrýval a pátral po člověku, který nařídil smrt Michelle. Almeida byl kvůli pomstě ochoten zajít daleko a dokonce se na nějaký čas přidal k teroristům. Během sedmého dne ho ovšem dopadl Jack Bauer. Tony si následně šel sednout do vězení.

Almeida byl ale po nějaké době propuštěn a objevuje se na scéně, když potřebuje Rebecca Ingram jeho pomoc. Otec Johna Donovana, který zradil americkou vlast a spolupracoval s teroristy, odmítá PTO cokoliv říct. Jelikož mučení neusvědčených vězňů je již zakázáno, Rebecca společně s Keithem Mullinsem převezou Henryho Donovana k Tonymu, který ho podrobí mnohem radikálnějšímu výslechu.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Tony – klaďas, záporák, klaďas, něco mezi prostě borec :D navíc je tam od původní 1 serie.

25.4.2017 | 12:29:57
tom99

Je nejlepší, co si budeme povídat :-)

webmaster, grafik
22.3.2017 | 16:59:21

Reklama

Zajímavosti

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Seriál 24: Legacy vychází z původního seriálu 24. Žánr zůstal stejný, avšak netušili jsme, že se tvůrci budou tolik inspirovat původním seriálem a značná část dějových linek zůstane stejná. Dnes si rozebereme pár hlavních bodů, které jsou s příběhem Jacka Bauera téměř identické.

Novinky

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Desátá epizoda první řady odhalila zcela nečekané odhalení v celé sérii. Nebo se jednalo o očekávaný zvrat? Pakliže si dobře pamatujete zápletku první řady původního seriálu 24, tak vás směr děje určitě až tak nepřekvapí, protože Legacy se od původní show inspiruje ve velkém.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama