Coral Peña

Coral Peña

Celé jméno: Coral Peña
Místo narození: Dominikánská republika
Známé projekty: 24: Legacy, Blue Bloods, Drooler

Datum narození: 21.9.1989 (34 let)

Coral Peña je mladá herečka, která se narodila v Dominikánské republice, ale v současné době žije v New Yorku v černošské čtvrti Harlem. Poprvé se na televizních obrazovkách Coral objevila v seriálu Blue Bloods, kde hostovala v jedné epizodě. Zahrála si tam Olivii Francisco. Následně se Peña objevila v krátkém filmu nazvaném Drooler, kde hrála Miu.

V roce 2016 si Coral zahrála v jedné epizodě seriálu The Fantastic Adventures of Foolish Gentlemen. Po těchto malých rolích přišla konečně jedna velká. Coral byla obsazena do seriálu 24: Legacy jako hlavní postava. Sice se jedná o postavu, která patří k těm méně vytíženým v seriálu, ale Coral účinkování v této show pomohlo v herecké kariéře. Peña si zde zahrála Marianu Stiles.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
For All Mankind dospělá Aleida Rosales 2021 2022 2
24: Legacy Mariana Stiles 2017 2017 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů