24: Legacy (24 hodin: Nezastavitelný)
80/100 - 17×

24: Legacy(24 hodin: Nezastavitelný)

Populární seriál 24 po devíti řadách skončil. Televizní stanice Fox se ovšem stále líbil nápad s reálně běžícím časem a tak se rozhodla udělat spin-off s názvem 24: Legacy. Ten bude mapovat příběh nových postav, který budou muset zabránit teroristickému útoku na americké půdě.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 42 minut
žánr
Akční, Krimi, Politický
hrají
Dan Bucatinsky (Andy Shalowitz), Charlie Hofheimer (Ben Grimes), Corey Hawkins (Eric Carter), Ashley Thomas (Isaac Carter), Jimmy Smits (John Donovan), Teddy Sears (Keith Mullins), Coral Peña (Mariana Stiles), Anna Diop (Nicole Carter), Sheila Vand (Nilaa Mizrani), Miranda Otto (Rebecca Ingram), Carlos Bernard (Tony Almeida)

Mariana Stiles

Mariana Stiles

Mladá analytička PTO, která ctí zásady organizace a vše, co se jí nezdá, okamžitě hlásí řediteli Keithu Mulinsovi. Mariana je také sestřenicí Edgara Stilese, který zemřel na PTO v Los Angeles během pátého dne na účinky nervového plynu, který vypustili ruští teroristi.

Sezóny 1
2017 - 2017

Mariana Stiles je mladou posilou pro PTO ve Washingtonu. Pracování pro vládní organizaci má zřejmě její rodina v krvi, protože Mariana je sestřenicí Edgara Stilese, analytika PTO z Los Angeles, který zemřel během pátého krušného dne Jacka Bauera po účincích nervového plynu. Ani to ovšem Marianu neodradilo a vystudovala školu, která jí mohla uskutečnit Marianin sen.

Mariana Stiles se dostala na PTO díky mezinárodnímu řediteli Keithu Mullinsovi, který si ji sám do týmu vybral. Mariana tak nahradila Bashira. Stiles nebyla jedinou personální změnou po jmenování ředitele Mulinse. Mariana studovala stejnou školu jako Andy Shalowitz, proto se ti dva často předhánějí, kdo z nich je lepší a pro svou práci kvalifikovanější.

Andy se pokusí Marianu několikrát získat na svou stranu, když tajně pomáhá Rebecce Ingram, Ericu Carterovi a Benu Grimesovi. Mariana je ale věrná zásadám PTO a vše, co se jí nezdá, nahlásí řediteli Mulinsovi či šéfovi operací v terénu Thomasi Lockeovi. Později se ale Mariana s Andym sblíží a oba spolu začnou vycházet.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Zajímavá a sexy :D

11.4.2017 | 20:21:51
tom99

Je to fakt jeden velkej komparz v seriálu…

webmaster, grafik
15.3.2017 | 23:43:31

Stav titulků

Epizoda S01E12: 11:00 p.m. – 12:00 p.m.

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Spider89

Překlad na verzi:

24.Legacy.S01E12­.HDTV.x264-SVA
24.Legacy.S01E12­.720p.HDTV.x264-AVS

Reklama

Zajímavosti

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Seriál 24: Legacy vychází z původního seriálu 24. Žánr zůstal stejný, avšak netušili jsme, že se tvůrci budou tolik inspirovat původním seriálem a značná část dějových linek zůstane stejná. Dnes si rozebereme pár hlavních bodů, které jsou s příběhem Jacka Bauera téměř identické.

Novinky

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Desátá epizoda první řady odhalila zcela nečekané odhalení v celé sérii. Nebo se jednalo o očekávaný zvrat? Pakliže si dobře pamatujete zápletku první řady původního seriálu 24, tak vás směr děje určitě až tak nepřekvapí, protože Legacy se od původní show inspiruje ve velkém.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama