24: Legacy (24 hodin: Nezastavitelný)
80/100 - 17×

24: Legacy(24 hodin: Nezastavitelný)

Populární seriál 24 po devíti řadách skončil. Televizní stanice Fox se ovšem stále líbil nápad s reálně běžícím časem a tak se rozhodla udělat spin-off s názvem 24: Legacy. Ten bude mapovat příběh nových postav, který budou muset zabránit teroristickému útoku na americké půdě.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 42 minut
žánr
Akční, Krimi, Politický
hrají
Dan Bucatinsky (Andy Shalowitz), Charlie Hofheimer (Ben Grimes), Corey Hawkins (Eric Carter), Ashley Thomas (Isaac Carter), Jimmy Smits (John Donovan), Teddy Sears (Keith Mullins), Coral Peña (Mariana Stiles), Anna Diop (Nicole Carter), Sheila Vand (Nilaa Mizrani), Miranda Otto (Rebecca Ingram), Carlos Bernard (Tony Almeida)

24: Legacy

Vznik

Po skončení deváté řady seriálu 24 s podtitulem Live Another Day se stanice Fox dlouho rozhodovala, zda dát seriálu desátou řadu. Kiefer Sutherland, herec, který ztvárnil legendárního Jacka Bauera, se byl ochotný vrátit ještě v další řadě, ale bohužel ho odradilo dlouhé rozhodování stanice, a následně prohlásil, že s ním už Fox do role Jacka počítat nemá.

Stanice se následně rozhoupala a rozhodla se seriál obnovit, ale Kiefer už neměl zájem. Tedy neměl zájem o hlavní roli v seriálu. Proto přišel nový nápad přijít s novým příběhem a se zcela novými postavami. Sutherland se rozhodl, že projektu pomůže a stal se producentem seriálu. Do hlavní role byl obsazen Corey Hawkins, který se proslavil rolí v populárním seriálu The Walking Dead.


(Corey Hawkins je hlavní postavou seriálu. Foto: Fox)

Sekundovat mu bude Miranda Otto, která je především známá z role Éowyn v Pánovi Prstenů. Další významnou roli získal Jimmy Smits, kterého si fanoušci nejvíce pamatují ve Star Wars, kde ve druhé a třetí epizodě ztvárnil senátora Baila Organu. Plánuje se, že seriál bude mít okolo třinácti epizod. Každá epizoda bude představovat jednu reálnou hodinu.

Zatím nebylo potvrzeno, že by se nějaká postava ze seriálu 24 měla objevit i v Legacy, ale vyloučené to není. Fanoušci tajně doufají v návrat Jacka Bauera, který byl na konci deváté série unesen Rusy. Nepotvrzené zprávy hlásily, že bychom se mohli dočkat Tona Almeidy. Zřejmě tomu ale nakonec nebude a Legacy se bude muset spolehnout na nové postavy v čele s Corey Hawkinsem jako Ericem Carterem.

Trailer na první řadu

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
moudnik

Otřesná hovadina házející celou FBI do role amatéra, který dělá zásadně jen polovičaté a hloupé akce, při nichž se každý agent dostává do nebezbečí, zatímco pár vousatých odrbanců si dělá na celém území USA prakticky co chce. Zůstaň v autě ! Ne, nechám se raději zbít, zabít nebo unést . Počkej zde, nikam nechoď není to bezpečné ! A zrovna na just půjdu ven, můžou mě tam přece zbít, zabít nebo unést ! Hlavní hrdina bez charizma a druhá jakost přehrávajících poloherců. Sorry, ale dál už ne!

6.4.2017 | 13:50:15

Reklama

Zajímavosti

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Seriál 24: Legacy vychází z původního seriálu 24. Žánr zůstal stejný, avšak netušili jsme, že se tvůrci budou tolik inspirovat původním seriálem a značná část dějových linek zůstane stejná. Dnes si rozebereme pár hlavních bodů, které jsou s příběhem Jacka Bauera téměř identické.

Novinky

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Desátá epizoda první řady odhalila zcela nečekané odhalení v celé sérii. Nebo se jednalo o očekávaný zvrat? Pakliže si dobře pamatujete zápletku první řady původního seriálu 24, tak vás směr děje určitě až tak nepřekvapí, protože Legacy se od původní show inspiruje ve velkém.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama