24: Legacy (24 hodin: Nezastavitelný)
80/100 - 17×

24: Legacy(24 hodin: Nezastavitelný)

Populární seriál 24 po devíti řadách skončil. Televizní stanice Fox se ovšem stále líbil nápad s reálně běžícím časem a tak se rozhodla udělat spin-off s názvem 24: Legacy. Ten bude mapovat příběh nových postav, který budou muset zabránit teroristickému útoku na americké půdě.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 42 minut
žánr
Akční, Krimi, Politický
hrají
Dan Bucatinsky (Andy Shalowitz), Charlie Hofheimer (Ben Grimes), Corey Hawkins (Eric Carter), Ashley Thomas (Isaac Carter), Jimmy Smits (John Donovan), Teddy Sears (Keith Mullins), Coral Peña (Mariana Stiles), Anna Diop (Nicole Carter), Sheila Vand (Nilaa Mizrani), Miranda Otto (Rebecca Ingram), Carlos Bernard (Tony Almeida)

John Donovan

John Donovan

Senátor Spojených států amerických, který kandiduje na prezidenta USA. Jeho kampaň je ale ohrožena jeho manažerkou Nilaou Mizrani, která je spojována s radikály. John má navíc problémy se svou ženou Rebeccou Ingram, která se angažuje do vedení operací PTO, což už není její práce.

Sezóny 1
2017 - 2017

John Donovan je ambiciózní muž a senátor USA, který kandiduje na nového prezidenta. Jeho ženou je Rebecca Ingram, úspěšná žena, která kdysi byla ředitelkou PTO. Za dob její funkce podnikla společně s Ericem Carterem, Benem Grimesem a dalšími vojáky útok na teroristu Ibrahama Bin-Khalida. Po úspěšně vykonané misi Rebecca PTO opustila a přenechala místo Keithu Mullinsovi.

John se společně s Rebeccou domluvil, že bude lepší, když nebude pracovat a bude se plně věnovat kampani svého muže. A v budoucnu, pakliže americké volby dobře dopadnou, bude vzornou první dámou. Situace se ale nevyvíjí tak, jak si pár původně naplánoval. Během jednoho dne teroristi zabijí většinu útočného komanda na Bin-Khalida a navíc plánují útok na americké půdě. Rebecca, ačkoliv jí to její manžel rozmlouvá, se tak znovu vrhne do akce.

Sám senátor John Donovan má svých starostí dost. Dle předpovědí nedokáže ve volbách uspět a nestane se prezidentem. Vrásky mu přidělává jeho manažerka kampaně Nilaa Mizrani, která pochází ze Středního východu. Nilaa byla zvídavými reportéry spatřena před mešitou, jak podporuje radikály, což jejímu postavení a závazkům vůči Americe a senátorovi Donovanovi nepomáhá získat hlasy lidí. Donovan přesto odmítne přijmout její rezignaci a stále si ji nechává v týmu.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Hispánský David Palmer, navíc je to prostě můj oblíbený senátor Organa ze Star Wars :D

25.4.2017 | 12:27:24
tom99

Druhý David Palmer z něj asi nebude, ale je celkem sympatický zatím :-)

webmaster, grafik
15.2.2017 | 8:14:48

Stav titulků

Epizoda S01E12: 11:00 p.m. – 12:00 p.m.

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Spider89

Překlad na verzi:

24.Legacy.S01E12­.HDTV.x264-SVA
24.Legacy.S01E12­.720p.HDTV.x264-AVS

Reklama

Zajímavosti

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Seriál 24: Legacy vychází z původního seriálu 24. Žánr zůstal stejný, avšak netušili jsme, že se tvůrci budou tolik inspirovat původním seriálem a značná část dějových linek zůstane stejná. Dnes si rozebereme pár hlavních bodů, které jsou s příběhem Jacka Bauera téměř identické.

Novinky

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Desátá epizoda první řady odhalila zcela nečekané odhalení v celé sérii. Nebo se jednalo o očekávaný zvrat? Pakliže si dobře pamatujete zápletku první řady původního seriálu 24, tak vás směr děje určitě až tak nepřekvapí, protože Legacy se od původní show inspiruje ve velkém.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama