24: Legacy (24 hodin: Nezastavitelný)
80/100 - 17×

24: Legacy(24 hodin: Nezastavitelný)

Populární seriál 24 po devíti řadách skončil. Televizní stanice Fox se ovšem stále líbil nápad s reálně běžícím časem a tak se rozhodla udělat spin-off s názvem 24: Legacy. Ten bude mapovat příběh nových postav, který budou muset zabránit teroristickému útoku na americké půdě.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 42 minut
žánr
Akční, Krimi, Politický
hrají
Dan Bucatinsky (Andy Shalowitz), Charlie Hofheimer (Ben Grimes), Corey Hawkins (Eric Carter), Ashley Thomas (Isaac Carter), Jimmy Smits (John Donovan), Teddy Sears (Keith Mullins), Coral Peña (Mariana Stiles), Anna Diop (Nicole Carter), Sheila Vand (Nilaa Mizrani), Miranda Otto (Rebecca Ingram), Carlos Bernard (Tony Almeida)

Postavy

 • Andy Shalowitz

  Andy Shalowitz

  Analytik PTO, který hned zpočátku pomáhá Rebecce Ingram, když nemůže nikomu věřit. Andy je zkušený analytik, který je bývalým přítelem terénního agenta Thomase Lockea. Zpočátku si příliš nerozumí s Marianou Stiles, posléze k sobě najdou cestu.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
 • Ben Grimes

  Ben Grimes

  Ben Grimes byl americkým vojákem, který pod vedením Erica Cartera a Rebeccy Ingram nasadil svůj život na zneškodnění teroristy Ibrahama Bin-Khalida. Z Yemenu si odnesl tajnou Ibrahamovu krabici, po jejímž obsahu jdou nyní teroristé. Ben chce USB disk vyměnit za peníze.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
 • Eric Carter

  Eric Carter

  Bývalý velitel tajné operace, který měl se svým týmem za úkol eliminovat teroristu Ibrahima Bin-Khalida. Po úspěšném provedení se Eric vrátil domů, ale minulost ho dohnala. Někdo zabíjí Ericovu jednotku a zároveň plánuje teroristický útok na americké půdě.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
 • Isaac Carter

  Isaac Carter

  Isaac je bratr Erica Cartera, se kterým v současnosti nemá moc vřelý vztah. Může za to především Nicole, se kterou kdysi Isaac chodil. Nicole se ale následně provdala za Erica a Isaac se nikdy přes ztrátu přítelkyně a v podstatě i ztráty bratra nedokázal nikdy přenést.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
 • John Donovan

  John Donovan

  Senátor Spojených států amerických, který kandiduje na prezidenta USA. Jeho kampaň je ale ohrožena jeho manažerkou Nilaou Mizrani, která je spojována s radikály. John má navíc problémy se svou ženou Rebeccou Ingram, která se angažuje do vedení operací PTO, což už není její práce.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
 • Keith Mullins

  Keith Mullins

  Nový ředitel PTO, který patří mezi jedny z mála lidí na světě, kteří znají přesná jména vojáků, co zlikvidovali teroristu Ibrahama Bin-Khalida. Keith se tak stává hlavním podezřelým, zda on nezradil americký národ a nespolupracuje s lidmi Bin-Khalida.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
 • Mariana Stiles

  Mariana Stiles

  Mladá analytička PTO, která ctí zásady organizace a vše, co se jí nezdá, okamžitě hlásí řediteli Keithu Mulinsovi. Mariana je také sestřenicí Edgara Stilese, který zemřel na PTO v Los Angeles během pátého dne na účinky nervového plynu, který vypustili ruští teroristi.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
 • Nicole Carter

  Nicole Carter

  Nicole je Ericovo manželkou, která kdysi chodila s jeho bratrem Isaacem. Společně ale od Isaaca uprchli a od té doby jsou jejich vztahy na ostří nože. Když na pozadí všech událostí hrozí teroristický útok, Eric se rozhodne Nicole schovat právě u Isaaca.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
 • Nilaa Mizrani

  Nilaa Mizrani

  Nilaa Mizrani je hlavní manažerkou kampaně Johna Donovana. Nilaa je ze Středního východů a díky své údajné podpoře radikálů u mešit se dostane do problémů. Navíc ji Rebecca podezírá, že Nilaa je zrádkyní, která prodala teroristům informace o tajných agentech.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
 • Rebecca Ingram

  Rebecca Ingram

  Bývalá ředitelka PTO, která měla na starosti provedení tajné operace v Yemenu. Vedla tým vojáků ke zlikvidování teroristy Bin-Khalida. I po úspěšném úkolu ale Rebecca nemá klid. Kromě kandidatury svého muže na prezidenta musí řešit aktuální teroristickou hrozbu.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
1

Stav titulků

Epizoda S01E12: 11:00 p.m. – 12:00 p.m.

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Spider89

Překlad na verzi:

24.Legacy.S01E12­.HDTV.x264-SVA
24.Legacy.S01E12­.720p.HDTV.x264-AVS

Reklama

Zajímavosti

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Seriál 24: Legacy vychází z původního seriálu 24. Žánr zůstal stejný, avšak netušili jsme, že se tvůrci budou tolik inspirovat původním seriálem a značná část dějových linek zůstane stejná. Dnes si rozebereme pár hlavních bodů, které jsou s příběhem Jacka Bauera téměř identické.

Novinky

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Desátá epizoda první řady odhalila zcela nečekané odhalení v celé sérii. Nebo se jednalo o očekávaný zvrat? Pakliže si dobře pamatujete zápletku první řady původního seriálu 24, tak vás směr děje určitě až tak nepřekvapí, protože Legacy se od původní show inspiruje ve velkém.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama