24: Legacy (24 hodin: Nezastavitelný)
80/100 - 17×

24: Legacy(24 hodin: Nezastavitelný)

Populární seriál 24 po devíti řadách skončil. Televizní stanice Fox se ovšem stále líbil nápad s reálně běžícím časem a tak se rozhodla udělat spin-off s názvem 24: Legacy. Ten bude mapovat příběh nových postav, který budou muset zabránit teroristickému útoku na americké půdě.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 42 minut
žánr
Akční, Krimi, Politický
hrají
Dan Bucatinsky (Andy Shalowitz), Charlie Hofheimer (Ben Grimes), Corey Hawkins (Eric Carter), Ashley Thomas (Isaac Carter), Jimmy Smits (John Donovan), Teddy Sears (Keith Mullins), Coral Peña (Mariana Stiles), Anna Diop (Nicole Carter), Sheila Vand (Nilaa Mizrani), Miranda Otto (Rebecca Ingram), Carlos Bernard (Tony Almeida)

Nilaa Mizrani

Nilaa Mizrani

Nilaa Mizrani je hlavní manažerkou kampaně Johna Donovana. Nilaa je ze Středního východů a díky své údajné podpoře radikálů u mešit se dostane do problémů. Navíc ji Rebecca podezírá, že Nilaa je zrádkyní, která prodala teroristům informace o tajných agentech.

Sezóny 1
2017 - 2017

Nilaa Mizrani je hlavní manažerkou senátora Johna Donovana, která usile, aby se John stal dalším prezidentem Spojených států. Nilaa je ze Středního východu, tudíž během kampaně na sebe připoutává velikou pozornost. Henry Donovan, otec Johna, svému synovi sdělí informace, že Nilaa podporovala u mešity radikály. Když si následně John o této skutečnosti s Nilou promluvil, Mizrani vše razantně popřela.

Nilaa se ale dostala následně do dalších problémů. Když lidi od Bin-Khalida zabijí většinu vojáků, kteří se zúčastnili operace na odstranění Ibrahama Bin-Khalida, Rebecce Ingram je jasné, že se v amerických řadách vyskytuje zrádce. Jména vojáků vědělo pouze pár lidí. Rebecca i díky pomoci PTO zjistí, že informace o identitách vojáků byly teroristům odeslány z Nily počítače.

Nilaa je následně zatčena. John Donovan neví, co si má myslet, ale rozhodne se, že Nilaa bude stále jeho manažerkou kampaně, které se zastane před veřejností. Později je odhaleno, že Nilaa zrádcem není, ale informace o vojácích prodal teroristům Henry Donovan, který chce za každou cenu svého syna dostat do Bílého domu. Nilaa Mizrani je tak ve všem nevinně.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Myslím, že nakonec bude nevinná. Ale uvidíme :-)

webmaster, grafik
18.2.2017 | 22:09:31

Stav titulků

Epizoda S01E12: 11:00 p.m. – 12:00 p.m.

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Spider89

Překlad na verzi:

24.Legacy.S01E12­.HDTV.x264-SVA
24.Legacy.S01E12­.720p.HDTV.x264-AVS

Reklama

Zajímavosti

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Seriál 24: Legacy vychází z původního seriálu 24. Žánr zůstal stejný, avšak netušili jsme, že se tvůrci budou tolik inspirovat původním seriálem a značná část dějových linek zůstane stejná. Dnes si rozebereme pár hlavních bodů, které jsou s příběhem Jacka Bauera téměř identické.

Novinky

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Desátá epizoda první řady odhalila zcela nečekané odhalení v celé sérii. Nebo se jednalo o očekávaný zvrat? Pakliže si dobře pamatujete zápletku první řady původního seriálu 24, tak vás směr děje určitě až tak nepřekvapí, protože Legacy se od původní show inspiruje ve velkém.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama