24: Legacy (24 hodin: Nezastavitelný)
80/100 - 17×

24: Legacy(24 hodin: Nezastavitelný)

Populární seriál 24 po devíti řadách skončil. Televizní stanice Fox se ovšem stále líbil nápad s reálně běžícím časem a tak se rozhodla udělat spin-off s názvem 24: Legacy. Ten bude mapovat příběh nových postav, který budou muset zabránit teroristickému útoku na americké půdě.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 42 minut
žánr
Akční, Krimi, Politický
hrají
Dan Bucatinsky (Andy Shalowitz), Charlie Hofheimer (Ben Grimes), Corey Hawkins (Eric Carter), Ashley Thomas (Isaac Carter), Jimmy Smits (John Donovan), Teddy Sears (Keith Mullins), Coral Peña (Mariana Stiles), Anna Diop (Nicole Carter), Sheila Vand (Nilaa Mizrani), Miranda Otto (Rebecca Ingram), Carlos Bernard (Tony Almeida)

Keith Mullins

Keith Mullins

Nový ředitel PTO, který patří mezi jedny z mála lidí na světě, kteří znají přesná jména vojáků, co zlikvidovali teroristu Ibrahama Bin-Khalida. Keith se tak stává hlavním podezřelým, zda on nezradil americký národ a nespolupracuje s lidmi Bin-Khalida.

Sezóny 1
2017 - 2017

Keith Mullins je nový ředitel PTO ve Washingtonu. Na jeho místě byla předtím Rebecca Ingram, která následně Keitha doporučila na tento volný post. Rebecca odešla z pozice ředitelky poté, co společně s Ericem Carterem a dalšími úspěšně zlikvidovala teroristu Abrahama Bin-Khalida v Yemenu. Keith o této operaci věděl a znal jména vojáků.

Jelikož jména vojáků této operace znalo velice málo lidí, Keith se stává okamžitě podezřelým, když teroristé začnou odrovnávat zasvěcené vojáky jednoho po druhém. Eric má společně s Rebeccou podezření, že právě Keith je zradil. Rebecca tuší, že Keithovi nemůže věřit, a tak se ho rozhodne omráčit a využít čas v PTO na záchranu zbylých vojáků a hlavně ukořistění cenného USB disku, na kterém jsou informace o tajných agentech.

Keith je následně zadržován ve vyslýchací místnosti. Z té se dostane, až když Mariana Stiles upozorní agenta vedoucího terénní operace Thomase Lockea, že Mullins není už hodinu k dispozici. Keith následně Rebeccu ihned odřízne od sítě PTO a odvede ji společně s komplicem Andym Shalowitzem do vyslýchací místnosti. Keith si posléze uvědomí, co Rebecca celou dobu dělala, a rozhodne se Ericovi pomoci.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Tváří se jako svině, ale nakonec bude v pohodě :-)

webmaster, grafik
11.2.2017 | 22:18:33

Stav titulků

Epizoda S01E12: 11:00 p.m. – 12:00 p.m.

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Spider89

Překlad na verzi:

24.Legacy.S01E12­.HDTV.x264-SVA
24.Legacy.S01E12­.720p.HDTV.x264-AVS

Reklama

Zajímavosti

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Seriál 24: Legacy vychází z původního seriálu 24. Žánr zůstal stejný, avšak netušili jsme, že se tvůrci budou tolik inspirovat původním seriálem a značná část dějových linek zůstane stejná. Dnes si rozebereme pár hlavních bodů, které jsou s příběhem Jacka Bauera téměř identické.

Novinky

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Desátá epizoda první řady odhalila zcela nečekané odhalení v celé sérii. Nebo se jednalo o očekávaný zvrat? Pakliže si dobře pamatujete zápletku první řady původního seriálu 24, tak vás směr děje určitě až tak nepřekvapí, protože Legacy se od původní show inspiruje ve velkém.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama