24: Legacy (24 hodin: Nezastavitelný)
80/100 - 17×

24: Legacy(24 hodin: Nezastavitelný)

Populární seriál 24 po devíti řadách skončil. Televizní stanice Fox se ovšem stále líbil nápad s reálně běžícím časem a tak se rozhodla udělat spin-off s názvem 24: Legacy. Ten bude mapovat příběh nových postav, který budou muset zabránit teroristickému útoku na americké půdě.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 42 minut
žánr
Akční, Krimi, Politický
hrají
Dan Bucatinsky (Andy Shalowitz), Charlie Hofheimer (Ben Grimes), Corey Hawkins (Eric Carter), Ashley Thomas (Isaac Carter), Jimmy Smits (John Donovan), Teddy Sears (Keith Mullins), Coral Peña (Mariana Stiles), Anna Diop (Nicole Carter), Sheila Vand (Nilaa Mizrani), Miranda Otto (Rebecca Ingram), Carlos Bernard (Tony Almeida)

Andy Shalowitz

Andy Shalowitz

Analytik PTO, který hned zpočátku pomáhá Rebecce Ingram, když nemůže nikomu věřit. Andy je zkušený analytik, který je bývalým přítelem terénního agenta Thomase Lockea. Zpočátku si příliš nerozumí s Marianou Stiles, posléze k sobě najdou cestu.

Sezóny 1
2017 - 2017

Andy Shalowitz je analytik, který pracuje na PTO ve Washingtonu. Jedná se o muže, který pracuje pouze v kanceláři, do terénu prakticky nechodí. Andy je zároveň gayem, jehož bývalým přítelem byl tvrďák Thomas Locke, terénní agent PTO. Thomas se ale s Andym rozešel, protože ví, že vztahy do práce nepatří. Od té doby spolu oba moc dobře nevychází.

Když se Rebecca Ingram dozví, že někdo vyzradil teroristům jména tajných vojáků, kteří zlikvidovali Ibrahama Bin-Khalida, Rebecca ví, že nemůže jen tak někomu věřit. Jelikož podezírá i ředitele PTO Keitha Mullinse, obrátí se právě na Andyho, aby jí pomohl v hledání pravého zrádce. Andy tak Rebecce pomáhá koordinovat Erica Cartera a jeho pátrání po Benu Grimesovi, který má cenný USB disk s tajnými lokacemi agentů.

Keith Mullins ale společně s Thomasem Lockem neví, co se děje, a tak zavřou Rebeccu a Andyho. Brzy se ale vše vysvětlí a oba jsou puštěny z cely pryč. Následně pomáhají dále PTO v hledání teroristů. Andy si nejdříve nerozumí s Marianou Stiles, mladou analytičkou na PTO, která se učila od Edgara Stilese, jejího bratrance, který kdysi pracoval na PTO. Následně si ale začne Andy s Marianou rozumět a několikrát se budou navzájem krýt před Mullinsem.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Něco mi říká, že on bude zrádce. Naschvál z něj udělali tvůrci gaye, abychom ho nepodezírali…

webmaster, grafik
20.2.2017 | 22:16:18

Stav titulků

Epizoda S01E12: 11:00 p.m. – 12:00 p.m.

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Spider89

Překlad na verzi:

24.Legacy.S01E12­.HDTV.x264-SVA
24.Legacy.S01E12­.720p.HDTV.x264-AVS

Reklama

Zajímavosti

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Seriál 24: Legacy vychází z původního seriálu 24. Žánr zůstal stejný, avšak netušili jsme, že se tvůrci budou tolik inspirovat původním seriálem a značná část dějových linek zůstane stejná. Dnes si rozebereme pár hlavních bodů, které jsou s příběhem Jacka Bauera téměř identické.

Novinky

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Desátá epizoda první řady odhalila zcela nečekané odhalení v celé sérii. Nebo se jednalo o očekávaný zvrat? Pakliže si dobře pamatujete zápletku první řady původního seriálu 24, tak vás směr děje určitě až tak nepřekvapí, protože Legacy se od původní show inspiruje ve velkém.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama