24: Legacy (24 hodin: Nezastavitelný)
80/100 - 17×

24: Legacy(24 hodin: Nezastavitelný)

Populární seriál 24 po devíti řadách skončil. Televizní stanice Fox se ovšem stále líbil nápad s reálně běžícím časem a tak se rozhodla udělat spin-off s názvem 24: Legacy. Ten bude mapovat příběh nových postav, který budou muset zabránit teroristickému útoku na americké půdě.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 42 minut
žánr
Akční, Krimi, Politický
hrají
Dan Bucatinsky (Andy Shalowitz), Charlie Hofheimer (Ben Grimes), Corey Hawkins (Eric Carter), Ashley Thomas (Isaac Carter), Jimmy Smits (John Donovan), Teddy Sears (Keith Mullins), Coral Peña (Mariana Stiles), Anna Diop (Nicole Carter), Sheila Vand (Nilaa Mizrani), Miranda Otto (Rebecca Ingram), Carlos Bernard (Tony Almeida)

Eric Carter

Eric Carter

Bývalý velitel tajné operace, který měl se svým týmem za úkol eliminovat teroristu Ibrahima Bin-Khalida. Po úspěšném provedení se Eric vrátil domů, ale minulost ho dohnala. Někdo zabíjí Ericovu jednotku a zároveň plánuje teroristický útok na americké půdě.

Sezóny 1
2017 - 2017

Eric Carter kdysi pracoval pro svého bratra Isaaca, který je drogovým dealerem ve Washingtonu. Eric u něj poznal Nicole, přítelkyni Isaaca. S tou se ale nečekaně sblížil, začal s ní chodit a následně si ji i vzal. To zaselo hřebík do rakve vztahu mezi Ericem a Carterem. Eric tak následně přestal u svého bratra pracovat.

Poté se Eric rozhodl dělat něco užitečného a tak zkusil štěstí u armády Spojených Států. Stal se jedním z nejmladších velitelů, kteří kdy veleli velice tajnou operaci. Na základě rozkazu mezinárodní ředitelky PTO Rebeccy Ingram se Eric společně se seržantem Benem Grimesem, Stewartem, Philmanem, Colsonem, Geddesem a Jacksonem vydal zlikvidovat teroristu Ibrahima Bin-Khalida. To se posléze povedlo.

Po návratu do Ameriky Eric přestal pracovat pro armádu a užíval si klidného života s Nicole. Americký zrádce ale dal teroristům echo, kdo přesně zlikvidoval Bin-Khalida. Teroristé tak následně začali zabíjet jednoho vojáka po druhém. Nešlo jim ale až tak o ně jako spíš o záhadný USB, který obsahoval spoustu tajných operací a aktivačních kódů všemožných zbraní Ameriky. Nyní je na Ericovi, aby dokázal informace ochránit a zabránit případnému teroristickému ú­toku.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wolfinator1

Jack to není no, ale časem jsem si na něj zvykl. Ale měl by přitvrdit a začít házet teroristy z okna, řezat svědkům hlavy, pro identifikaci používat uřízlé prsty a začít pořádně mučit :D jako JACK :D

25.4.2017 | 12:26:10
ozzi16

pro srovnání s jackem by tady musela být záporná stupnice ale v rámci daných možností......

16.4.2017 | 19:47:45
tom99

Původně jsem nevěděl co čekat, ale nakonec mě příjemně překvapil. Snad bude dobrý i nadále :-)

webmaster, grafik
9.2.2017 | 22:47:00

Reklama

Zajímavosti

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Seriál 24: Legacy vychází z původního seriálu 24. Žánr zůstal stejný, avšak netušili jsme, že se tvůrci budou tolik inspirovat původním seriálem a značná část dějových linek zůstane stejná. Dnes si rozebereme pár hlavních bodů, které jsou s příběhem Jacka Bauera téměř identické.

Novinky

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Desátá epizoda první řady odhalila zcela nečekané odhalení v celé sérii. Nebo se jednalo o očekávaný zvrat? Pakliže si dobře pamatujete zápletku první řady původního seriálu 24, tak vás směr děje určitě až tak nepřekvapí, protože Legacy se od původní show inspiruje ve velkém.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama