24: Legacy (24 hodin: Nezastavitelný) Isaac Carter

Isaac Carter

Isaac Carter

Isaac je bratr Erica Cartera, se kterým v současnosti nemá moc vřelý vztah. Může za to především Nicole, se kterou kdysi Isaac chodil. Nicole se ale následně provdala za Erica a Isaac se nikdy přes ztrátu přítelkyně a v podstatě i ztráty bratra nedokázal nikdy přenést.

Sezóny 1
2017 - 2017

Isaac je Ericův bratr, který vede své vlastní kriminální podsvětí s drogami a zbraněmi. Eric pro něj kdysi pracoval a přebral mu jeho přítelkyni Nicole. To pro Isaaca byla poslední kapka a od té doby se svým bratrem dobře nevycházel. Eric posléze pro Isaaca přestal pracovat, našel si bydlení s Nicole a dokonce si jí i vzal.

Když po Ericovi jdou stoupenci Bin-Khalida, Eric si uvědomí, že nemůže nikomu věřit. Potřebuje ale dostat Nicole do bezpečí a tak přistoupí na setkání s Isaacem. Vysvětlí mu celou situaci a nechá Nicole u svého bratra, dokud Eric neeliminuje hrozbu teroristů. Isaac má pod sebou spoustu lidí se zbraněmi, kteří jsou schopni ochránit Nicole, kdyby se něco přihodilo. A i když je Ericovi Isaac cizí, stále mu věří.


Nicole se tak po dlouhé době dostává s Isaacem opět do kontaktu. Isaac sice tvrdí, že už se přes Nicole dostal, ale jeho činy mluví přesně opak. Stejně tak i když říká, že je mu jeho bratr ukradený, ve skutečnosti mu na něm velice záleží. Když Nicole přebývá u Isaaca, objeví se nové problémy. Jeho lidé se chystají na převrat a chtějí Isaaca zbavit vedení. Zrovna v den, kdy se to hodí ze všeho nejméně.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

V první epizodě byl hroznej, ve druhé ušel. Myslím, že to nebude takovej badass, jak vypadá. Ale může to být fajn postava :-)

webmaster, grafik
11.2.2017 | 16:37:29

Stav titulků

Epizoda S01E12: 11:00 p.m. – 12:00 p.m.

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Spider89

Překlad na verzi:

24.Legacy.S01E12­.HDTV.x264-SVA
24.Legacy.S01E12­.720p.HDTV.x264-AVS

Reklama

Zajímavosti

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Seriál 24: Legacy vychází z původního seriálu 24. Žánr zůstal stejný, avšak netušili jsme, že se tvůrci budou tolik inspirovat původním seriálem a značná část dějových linek zůstane stejná. Dnes si rozebereme pár hlavních bodů, které jsou s příběhem Jacka Bauera téměř identické.

Reklama

Novinky

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Desátá epizoda první řady odhalila zcela nečekané odhalení v celé sérii. Nebo se jednalo o očekávaný zvrat? Pakliže si dobře pamatujete zápletku první řady původního seriálu 24, tak vás směr děje určitě až tak nepřekvapí, protože Legacy se od původní show inspiruje ve velkém.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny herců