Cassady McClincy

Cassady McClincy

Celé jméno: Cassady McClincy
Místo narození: USA
Známé projekty: Daytime Divas, The Walking Dead

Datum narození: 1.9.2000 (23 let)

Cassady McClincy je americká herečka, která se narodila roku 2000. Herecké kariéře se věnuje už od svých 10 let a dosud se objevila v několika velkých rolích, díky kterým na sebe rozhodně dokázala upozornit.

Po několika úvodních malých rolích, které tvořily především epizodní role v různých seriálech jako Constantine či Ozark, se objevila v seriálu Daytime Divas, kde si roku 2017 zahrála Tandy Ainsley. O rok později jsme ji mohli vidět ve filmu Já, Simon, kde si zahrála Jackie, nebo v seriálu Castle Rock, kde se objevila jako mladá Molly Strand.

Její dosud největší rolí je postava Lydie, kterou hraje od roku 2019 v seriálu The Walking Dead. Původně tu hrála poměrně nedůvěryhodnou mladou dívku, ze které se však vyklubal někdo, koho stojí za to chránit.

Cassady má mladší sestru Callie Brook McClincy, která je taktéž herečka. Ta se objevila například v seriálu Outcast, kde si v letech 2016–2017 zahrála Holly Holter. Zajímavostí je, že seriály The Walking Dead a Outcast pochází z pera stejného tvůrce, tedy Roberta Kirkmana.

Foto: AMC


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Walking Dead Lydia 2019 2022 3

Filtr seriálů