Charles Malik Whitfield

Charles Malik Whitfield

Celé jméno: Charles Malik Whitfield
Místo narození: Bronx, New York, USA
Známé projekty: The Temptations, The Guardian, If Loving You Is Wrong, Chicago Med

Datum narození: 1.8.1972 (51 let)

Charles Malik Whitfield se narodil v roce 1972 v newyorském Bronxu. Svoji kariéru započal v roce 1992. Mezi roky 1993–1994 hrál dr. Bena Price v soap opeře One Life to Live. Jedna z jeho významných rolí přišla v roce 1998, kdy si zahrál Otise Williamse v miniseriálu The Temptations. Za roli dostal nominaci na cenu NAACP.

V roce 2001 dostal další hlavní roli a to v seriálu // The Guardian, kde hrál do roku 2003 Jamese Mooneyho. Poté měl v následující letech trochu problém s dalšími rolemi. Mezi lety 2007–2008 se objevil ve čtyřech dílech Supernatural jako agent FBI Victor Henriksen. Následovala dlouhá řada epizodních rolí v mnoha úspěšných seriálech. V roce 2014 získal hlavní roli v telenovele If Loving You Is Wrong, kde hrál Lushiona Morgana do roku 2017. Mezitím měl ještě opakující roli v seriálu Empire. V roce 2019 se mu podařilo získat hlavní roli v neznámém seriálu Last Call. Také se ale objevil ve třech dílech v seriálu Chambers a následně získal důležitou vedlejší roli v lékařském seriálu //Chicago Med, kde do dnešní doby hraje.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Chicago Med Ben Campbell 2019 2022 3

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů