Christopher Jacot

Christopher Jacot

Celé jméno: Christopher Jacot
Místo narození: Toronto, Ontario, Kanada
Známé projekty: Divoká jízda, Eureka, Slasher

Datum narození: 30.6.1979 (44 let)

Christopher Jacot je kanadský herec, který se narodil roku 1979 v Torontu. Vzdělával se na Earl Haig Secondary School, kde se mimo jiné zaměřoval na herectví. Své první profesionální role získal hned po dostudování střední školy.

Na začátku své kariéry se věnoval především seriálům, objevil se například v MythQuest, kde si roku 2001 zahrál Alexe Bellowse. Poté měl role například v seriálech Degrassi, Merlin's Appren­tice a Knights of Bloodsteel či filmech Divoká jízda, Christmas Star a Ohňostroj lásky.

Jeho největší rolí je postava Larryho Habermana, kterého si v letech 2007–2012 zahrál v seriálu Eureka. Během toho se věnoval i animovanému seriálu Fantastic Four: World's Greatest Heroes, kde namluvil hrdinu Johnnyho Storma.

Další animované postavičky namluvil například v seriálech Total Drama All Stars či Metarufaitobe­iburedo Zero-G. V letech 2015–2016 jsme ho mohli vidět v seriálu Rogue, kde si zahrál Scotta a hned poté se začal věnovat seriálu Slasher, kde ztvárnil Robina Turnera a Antoinea. Kromě toho se roku 2017 objevil i v seriálu Saving Hope.

Foto: Hallmark Channel


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Eureka Larry Haberman 2007 2012 4

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů