Christopher Lowell

Christopher Lowell

Celé jméno: Christopher Lowell
Místo narození: Atlanta, Georgia, USA
Známé projekty: The Help, Promising Young Woman, Up in the Air

Datum narození: 17.10.1984 (39 let)

Lowell se narodil v Atlantě ve státě Georgia. Navštěvoval Atlanta International School, kde se začal zajímat o divadlo a filmovou tvorbu. Navštěvoval University of Southern California, kde byl objeven v prvním ročníku při hraní plážového volejbalu.

Poté, co prošel prvním velkým konkurzem, získal roli Jonathana Fieldse v dramatu Life As We Know It. Série byla zrušena po 13 epizodách. V roce 2006 měl hlavní roli ve filmu Graduation a také ve filmu s názvem You Are Here. Po skončení Life As We Know It byl obsazen jako Stosh Piznarski ve třetí sezóně Veronica Mars, po boku Kristen Bell a Jasona Dohringa.

V roce 2009 se Chris objevil v několika videích skečové komediální skupiny BriTANicK, včetně Pillow Talk a The Morning After. Od roku 2007 do roku 2010 se objevoval v Private Practice po boku Kate Walsh, Audry McDonald a Tima Dalyho. V roce 2011 hrál roli Stuarta Whitwortha ve filmu The Help. Následující rok začalo natáčení Lowellova režijního debutu Beside Still Waters. Film odehrávající se na horním poloostrově v Michiganu vypráví příběh muže, který po smrti svých rodičů předefinoval svůj pohled na život. V květnu 2021 byl obsazen do seriálu How I Met Your Father.

V příspěvku na Instagramu v roce 2021 oznámil, že on a jeho dlouholetá přítelkyně, herečka Kerry Bishé, zjistili na výletě, že je těhotná. Ve stejném příspěvku Lowell oznámil, že nyní mají šťastnou a zdravou 6měsíční dceru. Je také zpěvák a harmonikář pro indie akustickou kapelu Two Shots for Poe.

Foto: Instagram Christophera Lowella


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
How I Met Your Father Jesse 2022 2

Filtr seriálů