Colin Ferguson

Colin Ferguson

Celé jméno: Colin Ferguson
Místo narození: Montreal, Quebec, Kanada
Známé projekty: Eureka, Haven, The Vampire Diaries

Datum narození: 22.7.1972 (45 let)

Kanadský herec Colin Ferguson se narodil roku 1972. Chodil na školy Appleby College a McGill University. Stal se z něj herec, režisér i producent. Plynule ovládá francouzštinu.

Hereckou kariéru zahájil roku 1995 menší televizní rolí. Svou první větší roli si odbyl v seriálu The Came You, kde ztvárnil Lewise. Dále jsme ho mohli vidět v jedenácti epizodách seriálu Coupling, kde si zahrál Patricka Maitlanda. Jeho zatím největší rolí je ústřední postava seriálu Eureka, Jack Carter, kterou si zahrál v letech 2006 – 2012.


Od roku 2013 do roku 2015 vystupoval v seriálu Haven jako William. Dále se objevil jako Tripp Crooke alias Thomas Fell v seriálu The Vampire Diaries. Roku 2015 jsme ho mohli vidět v seriálu Cedar Cove jako Paula Watsona.

Colin je velkým fanouškem NHL.

Foto CC BY 2.0 Keith McDuffee, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.