Eureka (Heuréka - město divů)
90/100 - 81×

Eureka(Heuréka - město divů)

Eureka je malé město, ve kterém žijí velmi chytří lidé. Vláda je sem posílá kvůli tomu, aby mohli vynalézat nové věci a řešit závažné problémy. Potíže nastanou ve chvíli, kdy tudy projíždí vládní agent Jack Carter.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 44 minut
žánr
Dobrodružný, Mysteriózní, Nadpřirozený
hrají
Colin Ferguson (Jack Carter), Salli Richardson-Whitfield (Allison Blake), Erica Cerra (Jo Lupo), Joe Morton (Henry Deacon), Neil Grayston (Douglas Fargo), Jordan Hinson (Zoe Carter), Niall Matter (Zane Donovan), Ed Quinn (Nathan Stark), Debrah Farentino (Beverly Barlowe), Tembi Locke (Grace Monroe), Neil Grayston (S.A.R.A.H.), Chris Gauthier (Vincent), Christopher Jacot (Larry Haberman), Kavan Smith (Andy 2.0), Felicia Day (Holly Marten)

Jack Carter

Jack Carter

Šerif města divů.

Sezóny 5
2006 - 2012

Když se Jack Carter objevil v Heuréce poprvé, tak netušil, že se stane šerifem města plného geniálních lidí. Paradoxně on sám nemá IQ nijak vysoké, nicméně díky svým detektivním a policejním zkušenostem je schopen se všem vyrovnat.

(Jack to měl zpočátku velmi těžké. Foto: Syfy)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Jacka jsem si oblíbila hned od začátku a tak to zůstalo až do konce. Nebýt jeho, tak vědu nemám do teď ráda a seriál by stál za starou bačkoru. :)

30.4.2021 | 13:05:29
MaximGorkij

Šerif ako sa patrí

26.9.2020 | 11:46:43
Lonni

Jack je srdcem celého seriálu. Jako správný „Normální člověk“ je v Euréce jediný skutečně normální :-D :-D

25.9.2020 | 19:32:40

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama