Eureka (Heuréka - město divů)
90/100 - 82×

Eureka(Heuréka - město divů)

Eureka je malé město, ve kterém žijí velmi chytří lidé. Vláda je sem posílá kvůli tomu, aby mohli vynalézat nové věci a řešit závažné problémy. Potíže nastanou ve chvíli, kdy tudy projíždí vládní agent Jack Carter.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 44 minut
žánr
Dobrodružný, Mysteriózní, Nadpřirozený
hrají
Colin Ferguson (Jack Carter), Salli Richardson-Whitfield (Allison Blake), Erica Cerra (Jo Lupo), Joe Morton (Henry Deacon), Neil Grayston (Douglas Fargo), Jordan Hinson (Zoe Carter), Niall Matter (Zane Donovan), Ed Quinn (Nathan Stark), Debrah Farentino (Beverly Barlowe), Tembi Locke (Grace Monroe), Neil Grayston (S.A.R.A.H.), Chris Gauthier (Vincent), Christopher Jacot (Larry Haberman), Kavan Smith (Andy 2.0), Felicia Day (Holly Marten)

Holly Marten

Holly Marten

Fargova velká láska.

Sezóny 2
2011 - 2012

Douglas Fargo původně nebyl nadšený z toho, že do města přijela mladá vědkyně Holly, protože tušil, že tu je kvůli tomu, aby pro vládu vyhodnotila, zda má cenu do Heuréky investovat velké množství peněz. Holly byla městem uchvácena, přičemž s Fargem nakonec začala chodit.

(Holly se chovala podobně jako Fargo. Foto: Syfy)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Holly byla hodně upovídaná, ale velice sympatická. Měla jsem ji ráda od první chvíle, co se v Heurece objevila. Sice ta její upovídanost by mi brzy lezla na nervy, ale kdyby tam nebyla a byl by klid, tak bych se mohl každý zbláznit. A hlavně, dost se hodila k Fargovi. :)

30.4.2021 | 13:30:05

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů