Eureka (Heuréka - město divů)
90/100 - 82×

Eureka(Heuréka - město divů)

Eureka je malé město, ve kterém žijí velmi chytří lidé. Vláda je sem posílá kvůli tomu, aby mohli vynalézat nové věci a řešit závažné problémy. Potíže nastanou ve chvíli, kdy tudy projíždí vládní agent Jack Carter.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 44 minut
žánr
Dobrodružný, Mysteriózní, Nadpřirozený
hrají
Colin Ferguson (Jack Carter), Salli Richardson-Whitfield (Allison Blake), Erica Cerra (Jo Lupo), Joe Morton (Henry Deacon), Neil Grayston (Douglas Fargo), Jordan Hinson (Zoe Carter), Niall Matter (Zane Donovan), Ed Quinn (Nathan Stark), Debrah Farentino (Beverly Barlowe), Tembi Locke (Grace Monroe), Neil Grayston (S.A.R.A.H.), Chris Gauthier (Vincent), Christopher Jacot (Larry Haberman), Kavan Smith (Andy 2.0), Felicia Day (Holly Marten)

Beverly Barlowe

Beverly Barlowe

Místní psychoterapeutka a majitelka hotelu.

Sezóny 4
2006 - 2012

Zpočátku působila Beverly Barlowe jako neškodná žena, která v Heuréce pracovala jako psychoterapeutka. Později však bylo odhaleno, že to právě ona stojí za nedávnou sérií hrozivých událostí, skrze které se chtěla zmocnit celého města.

(Nikdo netušil, co je Beverly vlastně zač. Foto: Syfy)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Ta byla na ránu, už od první chvíle. Tu jsem neměla vůbec ráda. Sice občas někdy jsem její důvody chápala a byla jsem ráda, že opravdu nechtěla, aby někdo přišel o život, což bylo jediné její plus. Ale jinak jsem ji v lásce neměla. :)

30.4.2021 | 13:20:14

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů