Eureka (Heuréka - město divů)
90/100 - 82×

Eureka(Heuréka - město divů)

Eureka je malé město, ve kterém žijí velmi chytří lidé. Vláda je sem posílá kvůli tomu, aby mohli vynalézat nové věci a řešit závažné problémy. Potíže nastanou ve chvíli, kdy tudy projíždí vládní agent Jack Carter.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 44 minut
žánr
Dobrodružný, Mysteriózní, Nadpřirozený
hrají
Colin Ferguson (Jack Carter), Salli Richardson-Whitfield (Allison Blake), Erica Cerra (Jo Lupo), Joe Morton (Henry Deacon), Neil Grayston (Douglas Fargo), Jordan Hinson (Zoe Carter), Niall Matter (Zane Donovan), Ed Quinn (Nathan Stark), Debrah Farentino (Beverly Barlowe), Tembi Locke (Grace Monroe), Neil Grayston (S.A.R.A.H.), Chris Gauthier (Vincent), Christopher Jacot (Larry Haberman), Kavan Smith (Andy 2.0), Felicia Day (Holly Marten)

Douglas Fargo

Douglas Fargo

Hlavní asistent Nathana Starka.

Sezóny 5
2006 - 2012

Douglas Fargo má v Global Dynamics poměrně velké postavení, protože pracuje přímo pro místního šéfa. Sám je znám tím, že má rád deskové hry, často bývá na ostatní protivný a téměř všichni ho oslovují jeho příjmením.

(Fargo měl velké ambice na to být šéfem Global Dynamics. Foto: Syfy)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Fargo byl sympaťák, i když nemotora trochu a občas i na facku. Ale i u něho se jeho charakter vyvíjel a jsem ráda, že byl takový jaký byl. Byla aspoň s ním taky sranda. :)

30.4.2021 | 13:12:37
Lonni

Hlavní tahoun Eureky.

25.9.2020 | 19:41:04

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů