Eureka (Heuréka - město divů)
90/100 - 81×

Eureka(Heuréka - město divů)

Eureka je malé město, ve kterém žijí velmi chytří lidé. Vláda je sem posílá kvůli tomu, aby mohli vynalézat nové věci a řešit závažné problémy. Potíže nastanou ve chvíli, kdy tudy projíždí vládní agent Jack Carter.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 44 minut
žánr
Dobrodružný, Mysteriózní, Nadpřirozený
hrají
Colin Ferguson (Jack Carter), Salli Richardson-Whitfield (Allison Blake), Erica Cerra (Jo Lupo), Joe Morton (Henry Deacon), Neil Grayston (Douglas Fargo), Jordan Hinson (Zoe Carter), Niall Matter (Zane Donovan), Ed Quinn (Nathan Stark), Debrah Farentino (Beverly Barlowe), Tembi Locke (Grace Monroe), Neil Grayston (S.A.R.A.H.), Chris Gauthier (Vincent), Christopher Jacot (Larry Haberman), Kavan Smith (Andy 2.0), Felicia Day (Holly Marten)

Andy 2.0

Andy 2.0

Nová pomocná policejní složka od Ministerstva obrany.

Sezóny 2
2010 - 2012

Andy 2.0 nahradil první verzi Andyho, který byl do Heuréky zaslán jako pomocná policejní složka. Konkrétně jde o vysoce inteligentního robota, který se zamiluje do Jackova domu. Právě proto tu tráví spoustu času.

(Jack a Andy byli velcí přátelé. Foto: Syfy)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Andy byl sympaťák na robota a jemu a S.A.R.A.H. jsem fandila. Bylo to komické, jak robot a umělá inteligence spolu žijí, jako normální lidé. A hlavně pro mě zábavná změna, protože herce Andyho si spíše pamatuji jako vojáka ze Stargate SG-1, ale hlavně ze Stargate: Atlantis. :)

30.4.2021 | 13:28:24

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama