Danielle Savre

Danielle Savre

Celé jméno: Danielle Savre
Místo narození: Simi Valley, Kalifornie, USA
Známe projekty: Bring It On: All or Nothing, Heroes, Station 19

Datum narození: 26.8.1988 (35 let)

Danielle Savre se narodila 26. srpna 1988 v Simi Valley v Kalifornii. Její otec Randy pochází z Norska, její matka se jmenuje Kathie a její starší sestra Stephanie.

Co se týče její kariéry, v osmnácti letech dostala v roce 2006 roli roztleskávačky ve filmu Bring It On: All or Nothing po boku Hayden Panettiere. Rok poté byla obsazena do filmu Wild About Harry, kde hrála roli Madeline, dívky ze 70. let zjišťující, že její otec je gay. V tom samém roce byla obsazena do hlavní role v seriálu Kaya od stanice MTV, který se vysílal jen jednu sérii. Také zazářila v hororovém filmu Boogeyman 2, kde si opět zahrála hlavní roli, Lauru Potter.

Objevila se v dalších seriálech jako jsou The X-Files, CSI a v Charmed. Měla i menší role v seriálech Summerland a v Heroes, kde si opět zahrála po boku Hayden Panettiere a znovu roztleskávačku, Jackie Wilcox. Zajímavostí je, že i když byla její postava zabita už po devíti epizodách první série, objevila se v seriálu ještě třikrát.

V roce 2014 se objevila v thrilleru Adulterers známým také jako Avouterie a měla se objevit i v seriálu Bloodlines (spin-off seriálu Supernatural) jako Margo, vůdkyně jedné z rodin monster. Bohužel epizoda, která měla uvést spin-off se mezi diváky moc neuchytila, takže seriál nedostal zelenou. Za zmínku stojí seriál Too Close to Home, ve kterém už dva roky hraje hlavní roli. Zatím se neví nic o tom, zda bude i série třetí. Momentálně však hraje hasičku Mayu ve Station 19, což je spin-off populárního seriálu Grey's Anatomy .

Foto: Instagram Danielle Savre


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Station 19 Maya Bishop 2018 3

Filtr seriálů