Danny Wattley

Danny Wattley

Celé jméno: Danny Wattley
Místo narození: Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada
Známé projekty: Loudermilk, Arrow, Superman & Lois

Danny Wattley je kanadský herec, který se narodil ve Vancouveru. Svou první roli získal už roku 1989, přičemž od té doby se věnuje především televizním seriálům. V nich se však nikdy nedokázal pořádně prosadit, protože v nich hrál především epizodní role.

Wattley se objevil v takových seriálech jako 21 Jump Street, The Outer Limits, Viper, Smallville, Supernatural atp., nicméně si v nich zahrál vždy kratičké roličky, často i nepojmenované. Trošku větší roli si zahrál v seriálu Rogue, kde se roku 2014 objevil jako detektiv Lee.

Své zatím největší role si zahrál v letech 2017–2019. Nejdříve se objevil v seriálu Loudermilk jako Cutter, kterého si tu zahrál v deseti dílech. Následně se objevil v seriálu Van Helsing, kde ztvárnil postavu jménem Dre.

Roku 2019 se objevil i v seriálu Arrow, kde si zahrál nepříliš výrazného policistu jménem F. Bingsley. O dva roky později se sice objevil ve stejném seriálovém univerzu, ale zahrál si někoho jiného. Řeč je o seriálu Superman & Lois, kde se roku 2021 objevil jako kouč Gaines.

Foto: FOX


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Superman & Lois Gaines 2021 2023 3
Arrow F. Bingsley 2019 2019 1

Filtr seriálů