Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 26×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass, Michael Bishop (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Chad L. Coleman (Bruno Mannheim), Michael Cudlitz (Lex Luthor), Joselyn Picard (Sophie Cushing)

Gaines

Gaines

Středoškolský trenér fotbalu.

Sezóny 3
2021 - 2023

Gaines vyučuje na střední škole ve Smallvillu, kde konkrétně trénuje fotbalisty. Na svou práci je hrdý, přičemž pošle do háje kohokoliv, kdo by špatně mluvil o jeho týmu. Mezi jeho přední hráče patří například Tag Harris, Timmy Ryan či Sean Smith.

Zprvu není nijak nadšený tím, že se součástí jeho týmu stal nováček Jonathan Kent, ale ten se brzy osvědčí. Později do týmu přijme i jeho dvojče Jordana, na první pohled naprostého nešiku, ze kterého se však vyklube skvělý hráč. Kromě nich přijme i Clarka Kenta, ze kterého udělá svého osobního asistenta. Tuto práci mu však věnoval jenom proto, že ji bude vykonávat zadarmo.

Jak pokračuje školní rok, Jordan získává čím díl více víry od svého trenéra. Ten z něj nakonec udělá svého hlavního hráče, protože se mu líbí, jak umí zneškodňovat útočníky. Klíčový je zápas s Metropolis, ve kterém Jordan opět zazáří. Díky němu Jordan naprosto zastíní svého bratra Jonathana, který se fotbalu věnuje už odmala.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama