David Denman

David Denman

Celé jméno: David Denman
Místo narození: Kalifornie, USA
Známé projekty: Mare of Easttown, BrightburnPuz­zle

Datum narození: 25.7.1973 (50 let)

Za svoje dětství vystřídal osm různých škol kvůli častému stěhování jeho rodičů. Nakonec odpromoval na Fountain Valley High School, společně s dalšími slavnými spolužáky jako herec Omar Metwally nebo režisér Craig Brewer. Po střední škole studoval vysokou školu na Orange Coast, kde hrál a režíroval přes dvacet divadelních her.

Svůj filmový debut měl po boku velkých hollywoodských jmen jako je Keanu Reeves a Gene Hackman, zahrál si s nimi v komedii The Replacements. Objevil se v dalších filmech, například Smart People, Out Cold nebo Big Fish od Tima Burtona. Větší role začal získávat později a zahrál si ve filmech Jobs nebo 13 Hours. Za svou kariéru se objevil v několika oceněných televizních seriálech včetně The X-Files, Mad Men nebo True Detective.

V roce 2014 se oženil s herečkou a bývalou modelkou Mercedes Mason. Pár v roce 2018 přivítal na svět své první dítě Caiuse a v květnu roku 2021 se jim narodilo druhé dítě jménem Sagan.

Foto: Instagram Davida Denmana


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Mare of Easttown Frank Sheehan 2021 2021 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů