Eddie Liu

Eddie Liu

Celé jméno: Eddie Liu
Místo narození: Queens, New York, USA
Známé projekty: The Waiting Room, Never Have I Ever, Kung Fu

Eddie je americký herec, který se narodil čínským rodičům, kteří do země imigrovali. Vyrůstal na Long Islandu, kde dokonce se svým bratrem začal trénovat bojové umění. Vystudoval univerzitu Hofstra, kde získal titul z veřejných vztahů. K herectví se dostal tak, že ho jeho učitel doporučil své kolegyni, která hledala do svého představení nějaké asijské herce. Eddie následně začal chodit na kurzy herectví a jezdil na různé konkurzy na Manhattan.

Krátce po dostudování byl přijat do hereckého programu William Esper Studio v New Yorku. Posléze se přesunul do Los Angeles, kde začal působit v malých divadlech. Eddie si vysloužil role v různých seriálech jako The Waiting Room, Silicon Valley či Never Have I Ever a jeho první hlavní role přišla v roce 2021 se seriálem Kung Fu.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Kung Fu Henry Yan 2021 2022 3

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů