Kung Fu
68/100 - 10×

Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), JB Tadena (Sebastian Cailao), Ludi Lin (Kerwin Tan), Kee Chan (Russell Tan), Christina Ma (Mei-Xue), Marissa Cuevas (Nadia)

Henry Yan

Henry Yan

Instruktor bojového umění v čínském komunitním centru a nadšenec do čínské historie.

Sezóny 3
2021 - 2022

Henry vyrůstal v chudobě se svou babičkou. Díky prostředí, v němž vyrůstal, se ale už v brzkém větu zaplétal do problému a nakonec byl i zatčen a poslán do pasťáku. Když odtamtud vyšel ven, začal chodit na hodiny čínské historie, čímž objevil svou velikou vášeň. A to tak moc, že dokonce strávil dva roky tréninkem bojového umění na Wushu akademii v čínském Pekingu.

Jelikož se tak moc zajímá o čínskou historii a folklór, rozhodl se tento obor studovat i na Kalifornské univerzitě v San Franciscu, momentálně už v rámci postgraduálního studia. K tomu ještě dělá v Čínském komunitním centru instruktora bojového umění a přátelí se s Ryanem, který zde působí jako lékař. Díky svým odborným znalostem a fyzickým schopnostem je tudíž skvělým spojencem a pomocníkem pro Nicky při její honbě za nepřáteli a tajemnými silami. Jelikož spolu tráví spoustu času, začne mezi nimi vznikat velmi blízké pouto.

Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S03E13: Beginning

cz100%
DOKONČENO

Překlad první série: @tominotomino
Překlad od druhé série: HBO Max

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kung Fu se čtvrté řady bohužel nedočká

Kung Fu se čtvrté řady bohužel nedočká

Smutné zprávy ze stanice The CW přicházejí i nadále, neboť byl ukončen další z jejích seriálů. Řeč není o žádném jiném než o seriálu Kung Fu, který byl ukončen po třech sériích.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama