Kung Fu
64/100 - 5×

Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Ludi Lin (Kerwin Tan), Bradley Gibson (Joe Harper), Françoise Yip (Diana Soong), Chelsea Clark (Chloe Soong), Ronin Wong (Alfred Soong)

Henry Yan

Henry Yan

Instruktor bojového umění v čínském komunitním centru a nadšenec do čínské historie.

Sezóny 2
2021 - 2022

Henry vyrůstal v chudobě se svou babičkou. Díky prostředí, v němž vyrůstal, se ale už v brzkém větu zaplétal do problému a nakonec byl i zatčen a poslán do pasťáku. Když odtamtud vyšel ven, začal chodit na hodiny čínské historie, čímž objevil svou velikou vášeň. A to tak moc, že dokonce strávil dva roky tréninkem bojového umění na Wushu akademii v čínském Pekingu.

Jelikož se tak moc zajímá o čínskou historii a folklór, rozhodl se tento obor studovat i na Kalifornské univerzitě v San Franciscu, momentálně už v rámci postgraduálního studia. K tomu ještě dělá v Čínském komunitním centru instruktora bojového umění a přátelí se s Ryanem, který zde působí jako lékař. Díky svým odborným znalostem a fyzickým schopnostem je tudíž skvělým spojencem a pomocníkem pro Nicky při její honbě za nepřáteli a tajemnými silami. Jelikož spolu tráví spoustu času, začne mezi nimi vznikat velmi blízké pouto.


Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E13: The Source

cz100%
DOKONČENO

Překlad první série: @tominotomino
Překlad druhé série: HBO Max

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kung Fu si vysloužilo brzké prodloužení

Kung Fu si vysloužilo brzké prodloužení

Ačkoliv má za sebou druhá série Kung Fu teprve dvě epizody, stanice The CW seriálu natolik důvěřuje, že mu už nyní naděluje objednávku třetí série. Lze předpokládat, že se další řady dočkáme na jaře 2023. Máte z této informace radost?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama