Kung Fu
68/100 - 10×

Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), JB Tadena (Sebastian Cailao), Ludi Lin (Kerwin Tan), Kee Chan (Russell Tan), Christina Ma (Mei-Xue), Marissa Cuevas (Nadia)

Sebastian Cailao

Sebastian Cailao

Nový kuchař v Harmony Dumplings, který se sblíží s Ryanem.

Sezóny 2
2022 - 2022

Sebastian nevede vůbec snadný život. Se svou rodinou moc nevychází a rodiče a jeho bratr Angelo jej od sebe odstřihli především z toho důvodu, že Sebastian seděl ve vězení za zabití. Sice nešlo o úmyslné zabití, ale i tak ho měl Sebastian na svědomí a trest jej tak nemohl minout. Po propuštění z věznice se snažil najít svůj nový cíl. Cestoval po světě a hodlal nechat svůj starý život za sebou.

Jeho cesta jej zavede do San Francisca, kde přichází do restaurace Harmony Dumplings od manželů Shenových, aby se ucházel o místo nového kuchaře. To si nakonec vyslouží a stává se v kuchyni Mei-Linou pravou rukou. Navíc se sblíží s jejím synem Ryanem a Sebastian má tak poprvé pocit, že nalezl svůj nový domov, novou rodinu a partnera, po jehož boku by mohl strávit zbytek života.Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Kung Fu se čtvrté řady bohužel nedočká

Kung Fu se čtvrté řady bohužel nedočká

Smutné zprávy ze stanice The CW přicházejí i nadále, neboť byl ukončen další z jejích seriálů. Řeč není o žádném jiném než o seriálu Kung Fu, který byl ukončen po třech sériích.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama