Kung Fu
68/100 - 10×

Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), JB Tadena (Sebastian Cailao), Ludi Lin (Kerwin Tan), Kee Chan (Russell Tan), Christina Ma (Mei-Xue), Marissa Cuevas (Nadia)

Kung Fu se čtvrté řady bohužel nedočká

Kung Fu se čtvrté řady bohužel nedočká

Smutné zprávy ze stanice The CW přicházejí i nadále, neboť byl ukončen další z jejích seriálů. Řeč není o žádném jiném než o seriálu Kung Fu, který byl ukončen po třech sériích.

4 1
14.5.2023

Stanice The CW pokračuje ve své čistce seriálů a po novinkách Walker: Independence a The Winchesters přicházejí smutné zprávy i pro fanoušky seriálu Kung Fu, který byl rovněž zrušen. Čtvrtou řadu už tedy nečekejme. Tento osud seriálu není až tak moc velkým překvapením, jelikož patřil k těm nejméně sledovaným na stanici, avšak šance měl díky tomu, že větší pozornost budil u starších diváků, na které chce stanice pod novým vedením cílit. I přesto se ale seriál dočkal zrušení.

(Nicky nám už své kung-fu schopnosti na obrazovkách neukáže. Foto: The CW)

Pokud jste ještě seriál neviděli a chtěli jste se na něj podívat, až bude řádně ukončen, tak i přes předčasné zrušení vám seriál ke zhlédnutí doporučujeme. Konec třetí série se totiž nesl v duchu pravděpodobného konce a šlo vidět, že tvůrci s variantou předem neohlášeného konce počítali a v podstatě všechny dějové linky byly zakončeny. Na konci seriálu jsme totiž viděli, jakým novým životním směrem se všechny postavy po všech událostech ze tří sérií vydaly. Jedinou výjimkou byla Zhilan, u níž nevíme, kam se její kroky nakonec ubíraly, a zjistili bychom to asi až ve čtvrté řadě. Zbylé postavy ale dostaly konec, jaký se na „finále“ hodí. Takže pokud máte seriál v hledáčku, klidně mu dejte šanci, protože předčasný konec vám zážitek z něj nezkazí.

Zdroj: Deadline

Mrzí vás zrušení Kung Fu? Nebo už podle vás, s ohledem na konec třetí série, nebylo pokračování nutné?

Diskuze /4

Roy

Škoda. Nebylo to žádné veledílo, ale docela sympatický počin.

14.5.2023 | 17:56:18
HellTsuku

Tak s tím se dalo počítat, leč zrovna Zhilan jsem měl nejradši, tak mě to i mrzí :D

14.5.2023 | 18:07:47
Lex Luthor

dalo se to čekat jsem rád, že to v třetí sérii uzavřeli a neskončilo to otevřeně

#4 Basim
14.5.2023 | 18:48:20
Basim

#3 Lex Luthor: Ještě zruší Gotham knights

15.5.2023 | 13:14:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Kung Fu se čtvrté řady bohužel nedočká

Kung Fu se čtvrté řady bohužel nedočká

Smutné zprávy ze stanice The CW přicházejí i nadále, neboť byl ukončen další z jejích seriálů. Řeč není o žádném jiném než o seriálu Kung Fu, který byl ukončen po třech sériích.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama