Kung Fu Popis

Kung Fu

Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

Kung Fu je novou adaptací příběhu o bojovém umění, který byl představen v 70. letech Edem Spielmanem ve stejnojmenném seriálu, v němž si hlavní roli střihl herec David Carradine. Nové Kung Fu se tímto seriálem ale inspiruje jen volně, jelikož v něm sledujeme hrdinku Nicky Shen, která se vydala do kláštera Šaolin v Číně, kde se ono bojové umění naučila. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své shifu, která jde nyní po ní samotné.

Seriál Kung Fu svůj domov našel na stanici The CW, která jej uvedla v dubnu 2021. Za jeho vznikem stojí Christina M. Kim a dále se na seriálu podílejí autor původního Kung Fu Ed Spielman, Greg Berlanti, Martin Gero a Sarah Schechter. Jedná se o první seriál stanice The CW, který je složen z převážně asijského obsazení.


(Nicky Shen na plakátu k první sérii. Foto: The CW)

V hlavních rolích se představují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
PRINC180

Velká nuda , jsem zklamaný

30.4.2021 | 12:54:45
Billy the Kid

za mě ok

17.4.2021 | 23:16:30

Stav titulků

Epizoda S01E09: Isolation

cz1%

Překlad: @tominotomino

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kung Fu získává druhou sérii

Kung Fu získává druhou sérii

I třetí letošní novinka stanice The CW se může radovat, protože jí byla dnes objednána druhá série. Není to vůbec překvapivé, jelikož jde aktuálně o třetí nejsledovanější seriál stanice. Můžeme tak s klidem říct, že letošní novinky na The CW zabodovaly.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás