Kung Fu
64/100 - 5×

Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Ludi Lin (Kerwin Tan), Bradley Gibson (Joe Harper), Françoise Yip (Diana Soong), Chelsea Clark (Chloe Soong), Ronin Wong (Alfred Soong)

Kung Fu

Kung Fu je novou adaptací příběhu o bojovém umění, který byl představen v 70. letech Edem Spielmanem ve stejnojmenném seriálu, v němž si hlavní roli střihl herec David Carradine. Nové Kung Fu se tímto seriálem ale inspiruje jen volně, jelikož v něm sledujeme hrdinku Nicky Shen, která se vydala do kláštera Šaolin v Číně, kde se ono bojové umění naučila. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své shifu, která jde nyní po ní samotné.

Seriál Kung Fu svůj domov našel na stanici The CW, která jej uvedla v dubnu 2021. Za jeho vznikem stojí Christina M. Kim a dále se na seriálu podílejí autor původního Kung Fu Ed Spielman, Greg Berlanti, Martin Gero a Sarah Schechter. Jedná se o první seriál stanice The CW, který je složen z převážně asijského obsazení.


(Nicky Shen na plakátu k první sérii. Foto: The CW)

V hlavních rolích se představují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MiqueEala

Nedokázal jsem dokoukat ani první díl. Děsná nuda.

12.3.2022 | 10:53:50
PRINC180

Velká nuda , jsem zklamaný

30.4.2021 | 12:54:45
Billy the Kid

za mě ok

17.4.2021 | 23:16:30

Stav titulků

Epizoda S02E13: The Source

cz100%
DOKONČENO

Překlad první série: @tominotomino
Překlad druhé série: HBO Max

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kung Fu si vysloužilo brzké prodloužení

Kung Fu si vysloužilo brzké prodloužení

Ačkoliv má za sebou druhá série Kung Fu teprve dvě epizody, stanice The CW seriálu natolik důvěřuje, že mu už nyní naděluje objednávku třetí série. Lze předpokládat, že se další řady dočkáme na jaře 2023. Máte z této informace radost?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama