Kung Fu
68/100 - 10×

Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), JB Tadena (Sebastian Cailao), Ludi Lin (Kerwin Tan), Kee Chan (Russell Tan), Christina Ma (Mei-Xue), Marissa Cuevas (Nadia)

Kung Fu

Kung Fu je novou adaptací příběhu o bojovém umění, který byl představen v 70. letech Edem Spielmanem ve stejnojmenném seriálu, v němž si hlavní roli střihl herec David Carradine. Nové Kung Fu se tímto seriálem ale inspiruje jen volně, jelikož v něm sledujeme hrdinku Nicky Shen, která se vydala do kláštera Šaolin v Číně, kde se ono bojové umění naučila. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své shifu, která jde nyní po ní samotné.

Seriál Kung Fu svůj domov našel na stanici The CW, která jej uvedla v dubnu 2021. Za jeho vznikem stojí Christina M. Kim a dále se na seriálu podílejí autor původního Kung Fu Ed Spielman, Greg Berlanti, Martin Gero a Sarah Schechter. Jedná se o první seriál stanice The CW, který je složen z převážně asijského obsazení.


(Nicky Shen na plakátu k první sérii. Foto: The CW)

V hlavních rolích se představují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ArchAngel

Na poměry CW docela zajímavé, bohužel nízký rozpočet je vidět na zásadních věcech.

13.1.2024 | 22:49:13
Jiri007

Dobry serial, u ktereho se člověk nenudi a kde nechybi akce tak i zabava, jinak nejvic se mi libila Nicky, Mia, Zhilan a Althea.

redaktor
9.6.2023 | 0:01:38
stragen

nuda

26.10.2022 | 6:32:01
MiqueEala

Nedokázal jsem dokoukat ani první díl. Děsná nuda.

12.3.2022 | 10:53:50
PRINC180

Velká nuda , jsem zklamaný

30.4.2021 | 12:54:45
Billy the Kid

za mě ok

17.4.2021 | 23:16:30

Nepřehlédněte

Kung Fu se čtvrté řady bohužel nedočká

Kung Fu se čtvrté řady bohužel nedočká

Smutné zprávy ze stanice The CW přicházejí i nadále, neboť byl ukončen další z jejích seriálů. Řeč není o žádném jiném než o seriálu Kung Fu, který byl ukončen po třech sériích.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama