Kung Fu
65/100 - 8×

Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), JB Tadena (Sebastian Cailao), Ludi Lin (Kerwin Tan), Kee Chan (Russell Tan), Christina Ma (Mei-Xue), Marissa Cuevas (Nadia)

Nicky Shen

Nicky Shen

Mladá žena, která se vydá učit kung-fu do kláštera Šaolin a po třech letech se vrací zpět domů do San Francisca.

Sezóny 3
2021 - 2022

Nicky je mladá čínsko-americká žena, která se už odmala věnuje spoustě aktivitám, ať už jde o hraní na různé hudební nástroje, dělání různých sportů a podobně. Tři roky studovala práva na Harvardu, než se vydala na cestu do Číny, kde nalezla své místo v klášteře Šaolin a studium tudíž nedokončila. Zde trénují ženy kung-fu a Nickyinou mentorkou, tzv. shifu, se stává Pei-Ling.

Zde stráví Nicky tři roky, a to do doby, kdy je klášter přepaden nájezdníky a Pei-Ling zavraždí žena jménem Zhilan. Nicky je od té chvíle odhodlaná tuto vražedkyni dopadnout a vzít jí meč, který Zhilan uzmula Pei-Ling. Jenomže Zhilan není snadné najít a Nicky tak nemá jinou možnost, než se vrátit zpátky domů do San Francisca, kde za sebou nechala spálené mosty se svou rodinou a bývalým přítelem Evanem. Ve své domovině se Nicky seznamuje s mladým historikem Henrym, s jehož pomocí odhaluje tajemství o tajůplném meči a dalších zbraních a díky svému pátrání se Nicky postupně dozvídá i o svém původu a o tom, co je jí souzeno.


Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S03E13: Beginning

cz100%
DOKONČENO

Překlad první série: @tominotomino
Překlad od druhé série: HBO Max

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kung Fu se čtvrté řady bohužel nedočká

Kung Fu se čtvrté řady bohužel nedočká

Smutné zprávy ze stanice The CW přicházejí i nadále, neboť byl ukončen další z jejích seriálů. Řeč není o žádném jiném než o seriálu Kung Fu, který byl ukončen po třech sériích.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama