Kung Fu
64/100 - 5×

Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Ludi Lin (Kerwin Tan), Bradley Gibson (Joe Harper), Françoise Yip (Diana Soong), Chelsea Clark (Chloe Soong), Ronin Wong (Alfred Soong)

Nicky Shen

Nicky Shen

Mladá žena, která se vydá učit kung-fu do kláštera Šaolin a po třech letech se vrací zpět domů do San Francisca.

Sezóny 2
2021 - 2022

Nicky je mladá čínsko-americká žena, která se už odmala věnuje spoustě aktivitám, ať už jde o hraní na různé hudební nástroje, dělání různých sportů a podobně. Tři roky studovala práva na Harvardu, než se vydala na cestu do Číny, kde nalezla své místo v klášteře Šaolin a studium tudíž nedokončila. Zde trénují ženy kung-fu a Nickyinou mentorkou, tzv. shifu, se stává Pei-Ling.

Zde stráví Nicky tři roky, a to do doby, kdy je klášter přepaden nájezdníky a Pei-Ling zavraždí žena jménem Zhilan. Nicky je od té chvíle odhodlaná tuto vražedkyni dopadnout a vzít jí meč, který Zhilan uzmula Pei-Ling. Jenomže Zhilan není snadné najít a Nicky tak nemá jinou možnost, než se vrátit zpátky domů do San Francisca, kde za sebou nechala spálené mosty se svou rodinou a bývalým přítelem Evanem. Ve své domovině se Nicky seznamuje s mladým historikem Henrym, s jehož pomocí odhaluje tajemství o tajůplném meči a dalších zbraních a díky svému pátrání se Nicky postupně dozvídá i o svém původu a o tom, co je jí souzeno.


Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E13: The Source

cz100%
DOKONČENO

Překlad první série: @tominotomino
Překlad druhé série: HBO Max

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kung Fu si vysloužilo brzké prodloužení

Kung Fu si vysloužilo brzké prodloužení

Ačkoliv má za sebou druhá série Kung Fu teprve dvě epizody, stanice The CW seriálu natolik důvěřuje, že mu už nyní naděluje objednávku třetí série. Lze předpokládat, že se další řady dočkáme na jaře 2023. Máte z této informace radost?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama