Kung Fu
68/100 - 10×

Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), JB Tadena (Sebastian Cailao), Ludi Lin (Kerwin Tan), Kee Chan (Russell Tan), Christina Ma (Mei-Xue), Marissa Cuevas (Nadia)

Kerwin Tan

Kerwin Tan

Syn miliardáře Russella Tana, který se sblíží s Zhilan.

Sezóny 2
2021 - 2022

Kerwin je jedním z potomků miliardáře Russella Tana. Jejich rodina ale není moc pevná a láskyplná. Už od dětství musí Kerwin a jeho sourozenci soupeřit o otcovu přízeň a Russell jim dává najevo, jak moc si každého z nich v návaznosti na svůj přínos cení. A právě Kerwin je tím, který je pro jeho otce tím nejméně přínosným, kvůli čemuž Kerwin svého otce vůbec nemá v lásce a nejraději by mu nějak uškodil. Taková příležitost se naskytne po setkání se Zhilan Zhangovou v taiwanském Taipei. Zhilan totiž pátrá po osmi bájných zbraních, po kterých prahne i jeho otec a sám jich několik vlastní. Kerwin tak spojuje s Zhilan síly, aby sebrali zbraně přímo pod Russelovým nosem a Kerwin tak mohl dokázat to, co se jeho otci nikdy nepodařilo.Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Kung Fu se čtvrté řady bohužel nedočká

Kung Fu se čtvrté řady bohužel nedočká

Smutné zprávy ze stanice The CW přicházejí i nadále, neboť byl ukončen další z jejích seriálů. Řeč není o žádném jiném než o seriálu Kung Fu, který byl ukončen po třech sériích.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama