Kung Fu
64/100 - 5×

Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Ludi Lin (Kerwin Tan), Bradley Gibson (Joe Harper), Françoise Yip (Diana Soong), Chelsea Clark (Chloe Soong), Ronin Wong (Alfred Soong)

Kerwin Tan

Kerwin Tan

Syn miliardáře Russella Tana, který se sblíží s Zhilan.

Sezóny 2
2021 - 2022

Kerwin je jedním z potomků miliardáře Russella Tana. Jejich rodina ale není moc pevná a láskyplná. Už od dětství musí Kerwin a jeho sourozenci soupeřit o otcovu přízeň a Russell jim dává najevo, jak moc si každého z nich v návaznosti na svůj přínos cení. A právě Kerwin je tím, který je pro jeho otce tím nejméně přínosným, kvůli čemuž Kerwin svého otce vůbec nemá v lásce a nejraději by mu nějak uškodil. Taková příležitost se naskytne po setkání se Zhilan Zhangovou v taiwanském Taipei. Zhilan totiž pátrá po osmi bájných zbraních, po kterých prahne i jeho otec a sám jich několik vlastní. Kerwin tak spojuje s Zhilan síly, aby sebrali zbraně přímo pod Russelovým nosem a Kerwin tak mohl dokázat to, co se jeho otci nikdy nepodařilo.Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E13: The Source

cz100%
DOKONČENO

Překlad první série: @tominotomino
Překlad druhé série: HBO Max

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kung Fu si vysloužilo brzké prodloužení

Kung Fu si vysloužilo brzké prodloužení

Ačkoliv má za sebou druhá série Kung Fu teprve dvě epizody, stanice The CW seriálu natolik důvěřuje, že mu už nyní naděluje objednávku třetí série. Lze předpokládat, že se další řady dočkáme na jaře 2023. Máte z této informace radost?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama