Kung Fu
68/100 - 10×

Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), JB Tadena (Sebastian Cailao), Ludi Lin (Kerwin Tan), Kee Chan (Russell Tan), Christina Ma (Mei-Xue), Marissa Cuevas (Nadia)

Mei-Xue

Mei-Xue

Mei-Lina sestra, která před mnoha lety od své rodiny utekla.

Sezóny 2
2021 - 2022

Mei-Xue je dávno ztracenou od Mei-Li. Když ještě žila Mei-Li v Číně, byla si se svou sestrou velmi blízká a byla pro ni její hrdinkou. Jednoho dne se však Mei-Xue rozhodla svou rodinu opustit, a to kvůli legendě o jejich rodokmenu, jehož kořeny sahají až k první ženské bojovnici Liang Daiyu. Jedna žena v každé generaci je totiž vyvolenou bojovnicí, která se stane majitelkou mýtického meče a v této generaci to padlo právě na Mei-Xue. Tu celá legenda naprosto pohltila a stala se její posedlostí. Od své rodiny utekla a už nikdy s nimi nenavázala žádný kontakt.

Když se o Mei-Xue dozví její neteř Nicky, rozhodne se ji vyhledat a stopy ji zavedou až do kanadského města Nash Creek, poblíž kterého Mei-Xue skutečně žila na odlehlém místě v horách. V současnosti je sice už po smrti, avšak Mei-Xue porodila dceru, jejíž původ je bojovnický po matce a strážcovský po otci a je tak klíčovou osobou pro plány Russella Tana.

Foto: The CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Kung Fu se čtvrté řady bohužel nedočká

Kung Fu se čtvrté řady bohužel nedočká

Smutné zprávy ze stanice The CW přicházejí i nadále, neboť byl ukončen další z jejích seriálů. Řeč není o žádném jiném než o seriálu Kung Fu, který byl ukončen po třech sériích.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama