Elliot Page

Elliot Page

Celé jméno: Ellen Grace Philpotts-Page
Místo narození: Halifax, Nové Skotsko, Kanada
Známé projekty: Inception, Juno, X-Men, The Umbrella Academy

Datum narození: 21.2.1987 (36 let)

Elliot Page se narodil 21. února 1987 v Halifaxu v Kanadě. Je to kanadský herec a producent. Jeho kariéra začala rolemi v kanadských televizních pořadech včetně Pit Pony, Trailer Park Boys a ReGenesis. Elliot hrál v roce 2005 v dramatu Hard Candy, za kterou získal cenu Austin Film Critics Association Award za nejlepší herečku. Jeho průlomovou rolí byla však postava z komediálního filmu Juno z roku 2007 od Jasona Reitmana, za kterou získal nominace na Oscara, cenu BAFTA, Golden Globes a Screen Actors Guild za nejlepší herečku a získal ocenění Independent Spirit Award, MTV Movie Awards a Teen Choice Award za nejlepší herečku v komedii.

Elliot si zahrál roli Kitty Pryde v X-Men filmech. Také se objevil v kriminálním dramatu An American Crime za rok 2007, v dramatu The Tracey Fragments v témž roce, za které získal ocenění Vancouver Film Critics Awards za nejlepší herečku. Dále si zahrál ve filmech jako Smart People, sportovní komedii Whip It, Super a v Počátku po boku takových hvězd jako třeba Leonarda DiCapria či Toma Hardyho Momentálně si zahrál v seriálu se superhrdinskou tématikou The Umbrella Academy na stanici Netflix.

Twitter Elliota Page


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Umbrella Academy Sedmička / Vanya - Viktor Hargreeves 2019 3
X-Men Shadowcat 2003 2014 4

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů