Ever Carradine

Ever Carradine

Celé jméno: Ever Dawn Carradine
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Známé projekty: Commander in Chief, The Handmaid's Tale, Runaways

Datum narození: 6.8.1974 (49 let)

Ever Carradine je americká herečka, která se narodila roku 1974 v Los Angeles. Je dcerou herce Roberta Carradinea a asistentky učitele jízdy na koních Susan Snyder. Má celkem dva nevlastní sourozence, a to Mariku Reed Carradine a Iana Alexandera Carradinea.

Kromě jejího otce se herectví věnují i další členové její rodiny. Jejím dědečkem je herec John Carradine, jejími strýci jsou David Carradine a Keith Carradine a i sestřenice Sorel Carradine a Martha Plimpton se taktéž věnují herecké kariéře.

Když studovala na Lewis & Clark College, tak se soustředila především na antropologii, během čehož se také věnovala lyžování a hraní volejbalu. V průběhu studia se však rozhodla, že chce jít ve šlépějích své rodiny, a proto nově začala studovat herectví.

Školu dokončila roku 1996, a tak se ihned pustila do natáčení seriálů a filmů. Dnes je známá především jako seriálová herečka, která má na svém kontě několik větších rolí. První větší si zahrála v letech 1997–1998, kdy se objevila v seriálu Veronica's Closet jako Pepper.

Následovaly větší role v seriálech Party of Five a Conrad Bloom. Dále získala velkou roli v seriálu Once and Again, kde v letech 1999–2002 působila jako Tiffany Porter. Brzy poté byla obsazena do seriálu Lucky jako Theresa.

Mezi její další velké role patří opět ty seriálové, podstatné role sehrála například v seriálech Commander in Chief, Women's Murder Club, 24 a Eureka. Následně jsme ji mohli vidět i v seriálech Major Crimes, Shameless a Goliath.

Roku 2017 byla obsazena do dvou velkých rolí. Nejdříve si zahrála Naomi Putman v seriálu The Handmaid's Tale, během čehož se zároveň věnovala i seriálu Runaways. Zde si v letech 2017–2019 zahrála jednu z hlavních rolí, a to konkrétně Janet Stein.

Roku 2005 si vzala za muže Cobyho Browna, se kterým má dceru a syna. A aby nebylo jejích hereckých známostí málo, když byla malá, tak jí chůvu dělala herečka Anne Lockhart.

Foto: Hulu


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Runaways Janet Stein 2017 2019 3
Eureka Lexi Carter 2008 2009 1

Filtr seriálů