Fiona Gubelmann

Fiona Gubelmann

Celé jméno: Fiona Victoria Gubelmann
Místo narození: Santa Monica, California, USA
Známé projekty: Wilfred, Daytime Divas, The Good Doctor

Datum narození: 30.3.1980 (43 let)

Fiona, celým jménem Fiona Victoria Gubelmann, pochází ze Santa Monicy. Už v brzkém věku začala tancovat a hrát ve školních představeních. Její matka ji tedy zapsala na taneční hodiny, kde se věnovala baletu. Své první vystoupení si odbyla ve čtyřech letech v hře The Cabbage Patch Kids. Divadlo ji tak chytilo, že začala cestovat po divadelních táborech, angažovala se v divadelním školním kroužku, a dokonce dlouhou dobu působila v divadle. Během svého vysokoškolského života se dobrovolně angažovala v ArtsBridge, v programu pro mládež z oblasti Los Angeles.

Její úspěšný televizní debut proběhl v roce 2003 v seriálu The Mullets. Svým výstupem si získala pozornost a hned potom dostala nabídku na roli v komedii Employee of the Month. Svého divadelního snu se stále držela, a proto si vybrala na pár let pouhé hostování v seriálech, jako jsou// CSI: NY// nebo My Name Is Earl.

Se svým manželem Alexem si zahrála v jedné epizodě House Hunters. Herečka navíc získala dvě hlavní role, a to v seriálu Wilfred, v komedii od kabelové stanice FX, a v seriálu Daytime Divas, kde si zahrála Heather. Fiona se v poslední době dala na doktořinu a pravidelně se objevuje od poloviny první série v lékařském seriálu The Good Doctor.

Embed from Getty Images

Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Good Doctor Morgan Reznick 2018 2022 5

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů