Gudmundur Thorvaldsson

Gudmundur Thorvaldsson

Celé jméno: Guðmundur Ingi Þorvaldsson
Místo narození: Island
Známé projekty: Chasing Robert Barker, Case, Reykjavík

Datum narození: 25.6.1973 (50 let)

Gudmundur Thorvaldsson je islandský herec, který se narodil roku 1973. Kariéru odstartoval roku 1998, kdy se začal objevovat ve vedlejších rolích islandských filmů. Z jeho počátků zmiňme snímky Sporlaust, S milenkou mé matky a Strákarnir okkar.

Roku 2011 se objevil v minisérii Tími nornarinnar, kde vystoupil jako Trausti Löwe. Následně se objevil v seriálu Case či filmu Reykjavík, ve kterých měl taktéž větší role. Hlavní roli si však zahrál ve filmu Chasing Robert Barker, ve kterém se objevil jako David Pillard.

Další velkou roli získal v seriálu Gåsmamman, kde se roku 2017 objevil jako Larus. O rok později se mu podařilo získat roli Reynira v seriálu Venjulegt fólk. Po roli v seriálu Pabbahelgar se roku 2019 objevil v seriálu The Witcher, ve kterém si zahrát zaklínače Rema. Moc dlouho tu však nezůstal, protože tato postava se objevila jen v jednom díle.

Foto: Krissi Maack


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Witcher Remus 2019 2019 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů