Harry Richardson

Harry Richardson

Celé jméno: Harry Richardson
Místo narození: Sydney, New South Wales, Australia
Známé projekty: The Gilded Age, Poldark, Doctor Thorne

Datum narození: 13.3.1993 (30 let)

Richardson se narodil v Sydney v Austrálii, ve věku 2 let se s rodinou přestěhoval do Londýna. Ve 12 letech se pak vrátil do Austrálie na střední školu Sydney Grammar School, kde objevil svou lásku k herectví, poté se vrátil do Velké Británie, když mu bylo 18. Absolvoval krátký kurz na Royal Academy of Dramatic Art v Londýně, následně nastoupil na Western Australian Academy of Performing Arts v Perthu v roce 2012. Před absolvováním v roce 2014 absolvoval herecký kurz u Ivany Chubbuck v Melbourne.

Richardsonův první film byl Looking for Grace, ve kterém hraje Jamieho. Při návštěvě rodiny v Londýně se zúčastnil konkurzu na roli Franka Greshama v televizním seriálu Doctor Thorne. Poté hrál v seriálu Poldark od třetí sezóny roli Drakea Carnea. Richardson byl asi 12 měsíců ve vztahu s kolegyní z Poldarku, Eleanor Tomlinson, dokud se v červnu 2018 nerozešli. V roce 2017 se na vteřinu objevil ve filmu Dunkirk, ale tuto zkušenost popsal jako sen, který si chtěl uskutečnit. V roce 2019 hrál v australském televizním seriálu Total Control jako poradce senátora Irvinga Jonathana Cosgrovea.

Od roku 2022 se objevuje jako Larry Russell v seriálu The Gilded Age.

Foto: Instagram Harry Richardsona


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Gilded Age Larry Russell 2022 2

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů