Ivan Kaye

Ivan Kaye

Celé jméno: Ivan Kaye
Místo narození: Northampton, Anglie, Velká Británie
Známé projekty: The Borgias, Vikings

Datum narození: 1.7.1961 (62 let)

Ivan Kaye je anglický herec, který se herectví začal věnovat od roku 1991. Tohoto roku se mu podařilo získat menší roli v seriálu The Bill, a poté získal roli v seriálu Sam Saturday, kde si zahrál v šesti epizodách DI Sama Saturdaye. Přes mnoho dalších vedlejších rolích se na něj usmála štěstěna až roku 2003, když získal roli doktora Leroye v seriálu EastEnders. Zde působil do roku 2004 a to ve 27 epizodách.

Když skončil v seriálu EastEndes, tak se hned přesunul do role Bryana v seriálu The Green Green Grass, kde působil v letech 2005 – 2009. Poté si zahrál v dalším seriálu a to v The Borgias, kde ztvárnil postavu Ludovica Sforzy. Během toho se stihl ještě objevit ve filmu Temné stíny jako Joshua Collins. Od roku 2013 jej můžeme vídat v seriálu Vikings, kde hraje krále Aelleu.
 

Foto: History


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Vikings Aelle 2013 2017 4
The Borgias Ludovico Sforza 2011 2013 3

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů