Vikings (Vikingové)
95/100 - 946×

Vikings(Vikingové)

Seriál z tvrdého a tuhého prostředí, z doby Vikingů, kteří byli nemilosrdnými bojovníky. Příběh sleduje dění legendárního Ragnara Lothbroka a jeho rodiny, který bojuje s nástrahami tvrdých severských podmínek.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | History, Amazon | 43 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Katheryn Winnick (Lagertha), Gustaf Skarsgård (Floki), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Georgia Hirst (Torvi), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Clive Standen (Rollo Lothbrok), Jennie Jacques (Judith), John Kavanagh (Prorok), Moe Dunford (Aethelwulf), Alyssa Sutherland (Aslaug), Linus Roache (Ecbert)

Aelle

Aelle

Král Northumbrijského království.

Sezóny 4
2013 - 2017

Král Aelle je panovníkem Northumbrijského království. Je autoritativní a velmi náročný člověk, který netoleruje žádné selhání svých vojáků. Pro všechny zrádce anebo jiné lidi, kteří nedokáží kladně vyplnit jeho požadavky, má připravenou speciální jámu, na jejímž dně jsou hadi. Veškeré tyto lidi hodí do této jámy, kde nemají šanci přežít.

Král Aelle je pijan, boje se neúčastní a není zrovna nejpoctivější. Po příchodu Vikingů do jeho země není nijak nadšen těmito pohany, a proto na ně pošle své vojsko v čele s jeho bratrem. Vikingové se však ukáží v boji velmi schopní a král Aelle je nucen zaplatit požadované peníze jako výkupné.

Když se s Vikingy potýká i král Ecbert z Wessexu, rozhodne se král Aelle navštívit Ecberta a domluvit spojenectví mezi jejich královstvími, které stvrdí sňatkem svých dětí.

Aelle je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bastinor

Podle mě silný král, i když je mi nesympatický, je čím dál tím lépe zahraný. Navíc po tom všem, co jim vikingové udělali, se mu ani nedivím.

13.1.2017 | 19:17:31
WILLIAM_MOINSPIELD

KAT RAG......

14.8.2015 | 23:35:32
Kothy

Divny kral.

9.2.2015 | 22:23:37

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama