Vikings (Vikingové) Aelle

Aelle

Aelle

Král Northumbrijského království.

Sezóny 4
2013 - 2017

Král Aelle je panovníkem Northumbrijského království. Je autoritativní a velmi náročný člověk, který netoleruje žádné selhání svých vojáků. Pro všechny zrádce anebo jiné lidi, kteří nedokáží kladně vyplnit jeho požadavky, má připravenou speciální jámu, na jejímž dně jsou hadi. Veškeré tyto lidi hodí do této jámy, kde nemají šanci přežít.

Král Aelle je pijan, boje se neúčastní a není zrovna nejpoctivější. Po příchodu Vikingů do jeho země není nijak nadšen těmito pohany, a proto na ně pošle své vojsko v čele s jeho bratrem. Vikingové se však ukáží v boji velmi schopní a král Aelle je nucen zaplatit požadované peníze jako výkupné.


Když se s Vikingy potýká i král Ecbert z Wessexu, rozhodne se král Aelle navštívit Ecberta a domluvit spojenectví mezi jejich královstvími, které stvrdí sňatkem svých dětí.

Aelle je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bastinor

Podle mě silný král, i když je mi nesympatický, je čím dál tím lépe zahraný. Navíc po tom všem, co jim vikingové udělali, se mu ani nedivím.

13.1.2017 | 19:17:31
WILLIAM_MOINSPIELD

KAT RAG......

14.8.2015 | 23:35:32
Kothy

Divny kral.

9.2.2015 | 22:23:37

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás