Vikings (Vikingové) S04E15: All His Angels

S04E15: All His Angels

S04E15: All His Angels

Král Aelle nedokáže skrýt své potěšení, když přijede Ragnar, který je v kleci, a neukáže mu žádné slitování.

cz sk
28.12.2016
2 260 000
45 minut

Základní info:

Režie: Ciarán Donnelly
Scénář: Michael Hirst
Hrají: Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Katheryn Winnick (Lagertha), Moe Dunford (Aethelwulf), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), David Lindström (starší Sigurd Hadí Oko), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Linus Roache (Ecbert), John Kavanagh (Prorok), Josefin Asplund (Astrid), Ivan Kaye (Aelle), Jennie Jacques (Judith), Isaac O'Sullivan (Alfréd), Dave Rowe (stráž), Brendan Conroy (slepý muž), … 

Trailer k patnácté epizodě:

Foto: History

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Naozaj neskutočne silná epizóda, ktorá vo mne vyvoláva ozaj silné emócie. Epizóda je smutne ladená od úvodnej scény až po úplne záverečnu. Jednoducho povedané od začiatku až do konca. Naozaj je mi lúto Ragnara ako hrozne dopadol :‚( :‘( :‚(. Jedna z najlepších epizód celého seriálu. Zamňa asi druhá najlepšia časť tohoto úžasne dobrého seriálu, hneď po diele In the Uncertain Hour Before the Morning. Ragnar mi bude vážne chýbať :‘( :‚( :‘( ⇒ ★★★★★

29.3.2019 | 14:33:21
Lord Okakek

Jeden z nejlepších dílů, možná nejlepší

14.8.2018 | 16:11:20
Kon111

:(

4.7.2018 | 12:14:56
Skuggsjá

Jsem překvapen že se scénář drží celkem věrohodně (rádoby) historických událostí – Ragnar dle mýtů a legend takto nakonec „opravdu“ skončil. Fajn filosofické úvahy o existenci boha/ů, čekal jsem že si je tvůrci seriálu neodpustí. Bál jsem se že to bude „ždímačka“ emocí. A upřímně, dost byla, ale zároveň je to konec jedné pohanské legendy a famózní herecký výkon díky němuž mě tenhle seriál bavil. Trochu mám obavy že jestli do konce 4 sezóny „odpadne“ i Floki, Eccbert, Halfdan, Krásnovlas, Rollo, nebude to ono, přece jen herecké projevy Lothbroksonů mě zatím moc nepřesvědčily. Jeden z nejlépe natočených dílů.

12.9.2017 | 2:18:01
Logan_the Wolverine

Už to nebude jako dřív :(. Takto si to nezasloužil.

29.8.2017 | 18:57:22
ZabyJack

Bude velka škoda Ragnara škoda že tento serial je podla historie a niektoré rozhodnutia sa bohužiaľ nedajú zmeniť ale tato 4 serila bola už Ragnarovim koncom od začiatku už sa dej prenašal na ich synov a Ragnar starol a prichádzal jeho koniec no dúfam že pokračovanie tohto seriálu sa nebude zhoršovat a Ragnarova smrt nento serial neukonči. Už teraz sa tešim ako v Ragnarovich stopach budu pokračovat jeho synovia a na jeho pomstu len je škoda že sa Ragnar rozhodol že Ecbert musi zomriet on bol jedina postava od Krestanovan ktora bola celkom dobra,

15.8.2017 | 23:39:13
Nikypiky92

Teda ani jsem si nepoplakala. Kde nastala chyba? Nee Ecbert nesmi zemrit. Je to charizmaticka postava

10.1.2017 | 21:39:31
Valoris Ryan

Ragnar mi bude chybět. Chci aby za to pykal Aella ne Ecbert. Ecbert je skvělá postava! A jestli Ivar zabije Lagerthu, tak už mě vážně na*****! Snad ještě zůstane Rollo.

10.1.2017 | 19:46:12
bukajik

Wau neskutocne silna epizoda jedna z najlepsi celeho serialu ak nie najlepsia .Travis Fimmel je skvely herec .

7.1.2017 | 16:42:24
Jirka 007

Ragnara nic nenahradi,divat se budu uz jen do konce serie abych videl jak ti psy z Anglie zaplati za to muceni.Dal me to uz pak nezajima :-(

7.1.2017 | 12:48:44

Trailer k 6. řadě

Seriál Vikings se dočká šesté série, na jejíž první záběry se můžete už nyní podívat v první vydané upoutávce. Kromě toho vyšla i druhá upoutávka, která je na záběry mnohem bohatější. 

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás