Vikings (Vikingové) S02E10: The Lord's Prayer

S02E10: The Lord's Prayer

S02E10: The Lord's Prayer

Ragnar a král Horik se vrátí do Kattegatu. Ragnar dává důvěru těm, kteří stojí při něm.

cz sk
1.5.2014
3 370 000
45 minut

Základní info:

Režie: Ken Girotti
Scénář: Michael Hirst
Hrají: Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Katheryn Winnick (Lagertha), Clive Standen (Rollo Lothbrok), Jessalyn Gilsig (Siggy), Gustaf Skarsgård (Floki), George Blagden (Athelstan), Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Alyssa Sutherland (Aslaug), Donal Logue (Horik), John Kavanagh (Prorok), Gaia Weiss (Porunn), Maude Hirst (Helga), Elizabeth Moynihan (Gunnhild), Edvin Endre (Erlendur), Jefferson Hall (Torstein), … 

Trailer k desáté epizodě:

Foto: History

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

V tejto epizóde ako aj v celej druhej sérií bolo pomerne dosť prekvapivých zvratov a nečakaných momentov. Veľmi ma potešilo, že ten hajzlík kráľ Horik už konečne zomrel, nesmierne sa mi ulavilo, keď táto strašne nesympatická postava konečne išla na večný odpočinok :D. A úplne posledná scéna tejto epizódy bola báječná a skvelá. Dobre sa pozeralo na kráľa Ragnara s The Sword of Kings ako sedel na kameni toho veľkom útesé. Len by ma teraz veľmi zaujímalo, či sa King Ragnar stal kráľom iba Kattegatu alebo aj celého Dánska. Či je zneho iba King of Kattegat alebo aj King of the Danes, lebo na FANDOM Wiki sa píše, že kráľovnou Dánov a Dánska je Queen Lagertha.

27.3.2019 | 10:20:04
Lord Okakek

Ten konec byl super a Floki taky. Jeden z mých nejlepších dílů

14.8.2018 | 16:28:57
ZabyJack

Druha seria bola hned od začiatku na inom leveli ako prvá hlavne ako sa počas celej serie menili vztahy a jednotlive postavy ale na konci som bol celkom prekvapený rozhodnutím Siggy hned od začiatku som jej neveril. Ale som rád že Floki nakoniec Ragnara nezradil a budu pokračovat spolu ďalej. Po tej scene kde Ragnar sedi z kráľovským mečom na horach tak sa nemôžeš dočkat ako to teraz bude medzi nim a Rollom už len po tom ako ho zradil zato že sa stal Jarlom tak čo to bude ked sa stal Kralom.

26.7.2017 | 0:53:04
Sněhurec

Nejlepší a dosud nepřekonané finále Vikingů.

2.6.2017 | 23:02:46
keyzar

Perfektní zakončení série

2.3.2015 | 11:07:29
TheKapicka

King Ragnar

4.5.2014 | 21:36:24
Nameless Man

Parádní finále, dobře že konec uzavřeli, no a Floki opravdu překvapil. Jinak musím říct že Donal F.Logue (Horik) svou roli zvládl naprosto úžasně, zahrál opravdu exkluzivní svini. A pokud si Vikings udrží svou kvalitu i v dalších sériích tak se v mém žebříčku nejlepší historický seriál zařadí hned za (zatím pro mě nepřekonaný) ŘÍM.

3.5.2014 | 23:25:20
andy02

A ako to dopadlo? :)

3.5.2014 | 20:13:32
JuRas

Čekal jsem tedy opět nějaký cliffhanger, ale aspoň nebudu nervózní, jak to dopadne :D . Wardruna opět nezklamal(a) a nyní nezbývá nic jiného než hodovat…

3.5.2014 | 18:40:42
Remi91

Druhá řada byla po celou dobu nádherně brutální válečná jízda, která nepostrádala překvapivé zvraty a velké a neočekávané momenty. Vedle Ragnara dostali místo i vedlejší postavy u kterých byl vidět charakterový vývoj po celou dobu (bravo Floki). Tato vikingská sága se pomalu stává jedním z milníku historických seriálu a jsem velmi rád, že díky edně, nám tento majstrštyk neunikne.

webmaster
3.5.2014 | 17:58:15

Trailer k 6. řadě

Seriál Vikings se dočká šesté série, na jejíž první záběry se můžete už nyní podívat v první vydané upoutávce. Kromě toho vyšla i druhá upoutávka, která je na záběry mnohem bohatější. 

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás