Jacob Anderson

Jacob Anderson

Celé jméno: Jacob Basil Anderson
Místo narození: Bristol, Anglie, Velká Británie
Známé projekty: Episodes, The Mimic, Game of Thrones

Datum narození: 18.6.1990 (33 let)

Jacob Anderson je anglický herec a zpěvák. Má nigerijské předky. Ve svých sedmnácti letech se přestěhoval do Londýna, kde započal svou pěveckou kariéru. Na svém kontě má už několik písniček, které jsou veřejnosti dobře známé. Jako zpěvák vystupuje pod jménem Raleigh Ritchie.

Herectví se věnuje od roku 2003. Z počátku se objevoval v krátkých filmech a epizodních seriálových rolích. Jeho první velkou rolí byla postava Kevina ze seriálu Episodes. Roku 2013 byl obsazen do celkem tří větších seriálových rolí. Nejprve se jako Dean Thomas objevil v seriálu Broadchurch a poté si zahrál Stevena Coombse v seriálu The Mimic. Jeho nejznámější rolí je však postava Šedého červa ze seriálu Game of Thrones.

Od roku 2011 chodí s herečkou Aisling Loftus.

Foto: HBO


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Interview with the Vampire Louis de Pointe du Lac 2022 2022 1
Doctor Who Inston-Vee Vinder 2021 1
Game of Thrones Šedý červ 2013 2019 6

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů