Jacob Vargas

Jacob Vargas

Celé jméno: Jacob Vargas
Místo narození: Michoacán, Mexiko
Známé projekty: Greetings from Tuscon, Moonlight, Sons of Anarchy, Luke Cage

Datum narození: 18.8.1971 (46 let)

Mexický herec Jacob Vargas se narodil v Michoacánu, ale vyrůstal v Kalifornii. Jeho rodina byla křesťanského vyznání, a proto v tomto duchu vyrůstal i on. Má čtyři bratry a jednu sestru. Chodil na školu San Fernando High School.

Herecké kariéře se věnuje už od svých patnácti let. Mezi jeho větší filmové role patří postavy z filmů Zkurvenej pátek, Let Fénixe, Bobby, Hory mají oči 2, Bobby Z, Rallye smrti, Ďábel či 33 životů.


Filmy však nejsou jeho jediným polem působiště. Roku 1996 si zahrál v seriálu Malibu Shores, roku 2001 namluvil animovanou postavu Roberta Martineze v seriálu Max Steel, v letech 2002–2003 si zahrál v seriálu Greetings from Tuscon a v letech 2007–2008 si zahrál jako Guillermo v seriálu Moonlight.

Po roce 2013 se začal čím dál více objevovat v seriálech. Větší role si zahrál v seriálech Blue, Sons of Anarchy, Colony, Luke Cage a Hand of God.

Se svou manželkou Sylvií Arzate má dvě dcery. První, Rose, se jim narodila roku 2004 a druhá, Ava Victoria, roku 2011.

Foto: CBS


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.