Jaime Ray Newman

Jaime Ray Newman

Celé jméno: Jaime Ray Newman
Místo narození: Farmington Hills, Michigan, USA
Známé projekty: Eastwick, Eureka, The Punisher

Datum narození: 2.4.1978 (42 let)

Tato pohledná Američanka se narodila roku 1978. Její rodiče se jmenují Raphael a Marsha Jo Newmanovi. Má sestru, která se jmenuje Beth Nicole. Studovala na Jewish Hillel Day School of Metropolitan Detroit, Cranbrook Kingswood School a Northwestern University. Jejím bratrancem je scenárista Ben Kurland.

Herecké kariéře se věnuje už od svých jedenácti letech, kdy vystupovala v různých divadlech. Naplno se její kariéra rozjela až po studiu, tedy v roce 1999. Mezi její filmové projekty patří filmy Svatební mrákoty, Sex and Breakfast a Dr. Dolittle 5: Lucky jede do Hollywoodu.


Mnohem víc se však věnuje seriálům. Už roku 2002 se jí podařilo získat větší roli, kterou byla postava Kristiny Cassadine v seriálu General Hospital. Poté si zahrála několik menších rolí v různých seriálech, zmiňme například projekty Stargate Atlantis, E-Ring, Veronica Mars a Lincoln Heights.

Roku 2009 se jí podařilo získat dvě větší role, které hrála až do roku 2010. Jednalo se o postavy Kat Gardener, kterou hrála v seriálu Eastwick, a Tess Fontana, kterou hrála v seriálu Eureka. Dále se v podstatnějších rolích objevila v seriálech Red Widow, Drop Dead Diva, Mind Games, Wicked City, Bates Motel a Major Crimes. Roku 2017 si zahrála jednu z hlavních postav seriálu The Punisher.

Roku 2012 si vzala izraelského scenáristu a režiséra Guye Nattiva. O rok později se jim narodila dcera.

Foto CC BY 2.0 vagueonthehow, Wikimedia Commons


Hraje v

Filtr seriálů