The Defenders Sarah Lieberman

Sarah Lieberman

Sarah Lieberman

Microva pohledná manželka.

Sezóny 1
2017 - 2017

Sarah byla dlouhou dobu manželkou Davida Liebermana, se kterým má syna Zacha a dceru Leo. Byla si vědoma toho, že manžela nebaví jeho práce, a proto ho podporovala v každém směru. Jednou se však do Davidových rukou dostalo video s vraždou, a proto se David poradil se svou manželkou, co má dělat. Sarah mu řekla, ať ho raději předá svým šéfům.

David to však udělal, a proto byla Sarah svědkem toho, jak lidé z Vnitřní bezpečnosti zabili jejího manžela. Sarah se tak musela sama starat o svou domácnost a vzpamatovávat se z manželovi smrti.


Zhruba po roce narazí na muže jménem Pete, který ji cíleně vyhledá. Sarah se s ním spřátelí a dokonce si ho oblíbí natolik, že ho políbí.

Sarah Lieberman se objevila v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

kocka :)

23.12.2017 | 19:03:59
Golradir

čičí :)

23.12.2017 | 15:02:17
CoRnDuCK

Překvapila mně :)

22.12.2017 | 13:52:06

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás