The Defenders
83/100 - 136×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Sarah Lieberman

Sarah Lieberman

Microva pohledná manželka.

Sezóny 1
2017 - 2017

Sarah byla dlouhou dobu manželkou Davida Liebermana, se kterým má syna Zacha a dceru Leo. Byla si vědoma toho, že manžela nebaví jeho práce, a proto ho podporovala v každém směru. Jednou se však do Davidových rukou dostalo video s vraždou, a proto se David poradil se svou manželkou, co má dělat. Sarah mu řekla, ať ho raději předá svým šéfům.

David to však udělal, a proto byla Sarah svědkem toho, jak lidé z Vnitřní bezpečnosti zabili jejího manžela. Sarah se tak musela sama starat o svou domácnost a vzpamatovávat se z manželovi smrti.

Zhruba po roce narazí na muže jménem Pete, který ji cíleně vyhledá. Sarah se s ním spřátelí a dokonce si ho oblíbí natolik, že ho políbí.

Sarah Lieberman se objevila v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

kocka :)

23.12.2017 | 19:03:59
Golradir

čičí :)

23.12.2017 | 15:02:17
CoRnDuCK

Překvapila mně :)

22.12.2017 | 13:52:06

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama