The Defenders
83/100 - 138×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Leo Lieberman

Leo Lieberman

Microva dobrosrdečná dcera.

Sezóny 1
2017 - 2017

Leo Lieberman je dcerou Davida a Sarah a sestrou Zacha. V jejím poměrně poklidném životě došlo k velkému převratu ve chvíli, kdy jí zemřel otec, který by zastřelen agenty Vnitřní bezpečnosti. Leo tak musela být vychovávána svou matkou.

Leo byla zdrcená z toho, že přišla o svého otce, ale snažila se tuto ztrátu překonat. Proto se zaměřila na školu, ve které pravidelně dostává samé jedničky. Nemůže však vytrpět svého bratra Zacha, který je na ni a všechny ostatní zlý.

Leo a její celá rodina se zapletou do případu týkajícího se Punishera a Micra. Ve chvíli, kdy jsou její matka a bratr uneseni, uteče pryč. Díky tomu se vyhne únosu.

Leo Lieberman se objevila v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Docela rozumna.

23.12.2017 | 19:04:42

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama