The Defenders Leo Lieberman

Leo Lieberman

Leo Lieberman

Microva dobrosrdečná dcera.

Sezóny 1
2017 - 2017

Leo Lieberman je dcerou Davida a Sarah a sestrou Zacha. V jejím poměrně poklidném životě došlo k velkému převratu ve chvíli, kdy jí zemřel otec, který by zastřelen agenty Vnitřní bezpečnosti. Leo tak musela být vychovávána svou matkou.

Leo byla zdrcená z toho, že přišla o svého otce, ale snažila se tuto ztrátu překonat. Proto se zaměřila na školu, ve které pravidelně dostává samé jedničky. Nemůže však vytrpět svého bratra Zacha, který je na ni a všechny ostatní zlý.


Leo a její celá rodina se zapletou do případu týkajícího se Punishera a Micra. Ve chvíli, kdy jsou její matka a bratr uneseni, uteče pryč. Díky tomu se vyhne únosu.

Leo Lieberman se objevila v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Docela rozumna.

23.12.2017 | 19:04:42

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás