Joe Dinicol

Joe Dinicol

Celé jméno: Joe Dinicol
Místo narození: Stratford, Ontario, Kanada
Známé projekty: The L.A. Complex, BetasArrow

Datum narození: 22.12.1983 (34 let)

Kanadský herec Joe Dinicol se narodil roku 1983. Je synem Emmy a Keitha Dinicolových. Jeho dědeček pochází z Anglie a jmenuje se John Neville. Herectví se prakticky věnuje už od dětství, kdy se jako malý chlapec objevil na festivalu Stratford Shakespeare a v kanadské televizi.

Roku 1998 nadaboval Paula v seriálu Anatole. Roku 2007 si zahrál Eliota Stonea ve filmu Deník mrtvých. O rok později se začal objevovat v seriálu Life with Derek, kde hrál Trumana. Následující roky se věnoval především televizním rolím. Roku 2012 si zahrál Nicka Wagnera v seriálu The L.A. Complex a o rok později se objevil v seriálu Betas jako Trey.


V letech 2015 – 2016 měl skutečně napilno. Objevil se v seriálech Grey's Anatomy, Blindspot, Halt and Catch Fire a Arrow. Největší roli si střihl v seriálu Arrow, kde ztvárnil Roryho Regana.

Foto CC BY 2.0 Canadian Film Centre, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.