Kate Micucci

Kate Micucci

Celé jméno: Kate Micucci
Místo narození: Jersey City, New Jersey, USA
Známé projekty: Scrubs, Raising Hope, The Big Bang Theory

Datum narození: 31.3.1980 (44 let)

Kate Micucci je americká herečka, dabérka, bavička, zpěvačka, skladatelka a umělkyně, která se narodila v Jersey City, New Jersey a má italské kořeny. Vyrůstala v Nazarethu v regionu Lehigh Valley, kde ji také její matka začala učit hrát na klavír.

Na Keystone College v La Plume v Pennsylvanii vystudovala výtvarné umění a svůj bakalářský titul získala v roce 2003 na Loyola Marymount University v Los Angeleses. Micucci se objevila v mnoha televizních seriálech. Zmiňme např. Malcolm in the Middle, 'Til Death, How I Met Your Mother, Cory in the House, Campus Ladies nebo Easy.

V seriálu Scrubs ztvárnila Stephanie Goochovou a v seriálu Raising Hope zase Shelley. Pamatovat si ji můžeme i ze sitcomu The Big Bang Theory jako Lucy, která nějakou dobu chodila s Rajem. Kromě toho se objevila ve filmech jako The Last Hurrah, Bart Got a Room, When in Rome a Unleashed. Hodně také dabuje a svůj hlas mimo jiné propůjčuje Velmě Dinkleyové v animovaných filmech a seriálech Scooby-Doo!.

Micucci si v únoru roku 2018 vzala za muže hudebníka a hudebního producenta Jakea Sinclaira, se kterým žije v Los Angeles a v New Yorku.

Foto CC BY-SA 2.0 Jared Eberhardt, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Big Bang Theory Lucy 2013 2017 3

Filtr seriálů