Lorenzo James Henrie

Lorenzo James Henrie

Celé jméno: Lorenzo James Henrie
Místo narození: Phoenix, Arizona, USA
Známé projekty: Fear the Walking Dead

Datum narození: 29.6.1993 (30 let)

Lorenzo James Henrie se narodil roku 1993 v Phoenixu v Arizoně. Studoval na střední škole v San Franciscu. Je mladším bratrem Davida Henrieho, který je taktéž hercem, avšak slavnějším.

Svůj herecký debut si Lorenzo odbyl jako malý chlapec v jedné epizodě seriálu Malcolm in the Middle z roku 2004. Poté si zahrál téhož roku malého Jeffreyho Turnera v seriálu 7th Heaven. Další léta byla ve znamení jen menších epizodních rolích, ve kterých se objevil jen krátce.

Roku 2009 byl pozván do filmu Star Trek, kde si zahrál jen velmi podřadnou roli. O rok později si zahrál postavu Teda Wheelera ve filmu Almost Kings. Tato role byla jeho zatím největší. Konečně pořádné role se však dočkal až roku 2015, když byl obsazen do role Christophera Manawa v seriálu Fear the Walking Dead, která je jednou z hlavních.

Foto CC BY-SA 2.0 Gage Skidmore


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Agents of S.H.I.E.L.D. Gabe Reyes 2016 2016 1
Fear the Walking Dead Christopher Manawa 2015 2016 2

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů